यी हुन् एमाले काभ्रेको अधिवेशनका प्रतिनिधि (पूर्ण सूचीसहित)


मेचीकाली

बनेपानेकपा एमाले काभ्रेको दशौं जिल्ला अधिवेशन भोली पुस २३ गते शुक्रबार धुलिखेलमा सुरु हुँदैछ । एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एक भव्य समारोहकाबीच अधिवेशनको उद्घाटन गर्ने तय भएको छ । अधिवेशनका लागि एमालेका प्रतिनिधि जिल्ला सदरमुकाम आउने क्रम सुरु भइसकेको छ । एमालेले आजै अधिवेशनमा सहभागी हुने प्रतिनिधिको सूची सार्वजनिक गरेको छ । यस्तो छ एमाले अधिवेशनका प्रतिनिधिको विवरण :

नेकपा एमाले  जिल्ला कमिटि वाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण

क्र.सं.

नाम\थर

ठेगाना

अशोक व्यान्जु

नारायण पाण्डे

ईन्द्र बहादुर तामाङ

राजन भुर्तेल

कञ्चन अधिकारी

हरिशरण दाहाल

बिदुर प्रसाद सापकोटा

केशव वडाल

गिता बञ्जरा

१०

हरि खतिवडा

११

कुलदिप अस्तानी

१२

दिलिप तामाङ

१३

कुमार तिमाल्सिना

१४

राजकुमार श्रेष्ठ

१५

शान्ता न्यौपाने

१६

गण कुमार लामा

१७

नकुल पराजुली

१८

राममायाँ श्रेष्ठ

१९

पुष्कर ढकाल

२०

श्याम पाण्डे

२१

बिनोद पराजुली

२२

सून्दर खड्का

२३

कुमार भट्टराई

२४

बिपिन लामा

२५

प्रेम लामा

२६

मुक्ति विष्ट

२७

अमित लामा

२८

जेनिश लामा

२९

राकेश लामा

३०

पवित्रा भुर्तेल

३१

अम्बिका हमाल

३२

सम्झना गौतम

३३

मैना दनुवार

३४

उन्नती के.सी

३५

इन्दिरा मिजार

३६

सिर्जना कुँवर

३७

केशव मणि पौडेल

३८

प्रकाश रोक्का

३९

इन्द्रमान तामाङ

४०

घनश्याम तामाङ

४१

बाबुकृष्ण पन्त

४२

विदुर हुमागाँई

४३

राम बहादुर पहारी

४४

दिलिप घिसिङ

४५

वशुनारायण श्रेष्ठ

४६

बबिता खरेल

४७

तारा बस्नेत

४८

रूद्र बहादुर तामाङ

४९

तुल प्रसाद दाहाल

५०

गुणनाथ सापकोटा

५१

वेदप्रसाद तिमल्सिना

५२

माधुरि सापकोटा

५३

उर्मिला बैध

५४

सुभद्रा अधिकारी

५५

शुभद्रा नेपाल

५६

विष्णु बहादुर मिजारसागर

५७

रमिला लामा

५८

कुमाले मिजार

५९

नारायण प्रसाद गौतम

६०

सम्झना परियार

६१

रमेश नेपाली

६२

राम कुमार

६३

राजेन्द्र के.सी.

६४

शुदर्शन थापा

६५

मोहन भुजेल

 

नेकपा एमाले  जिल्ला कमिटि सल्लाहाकार वाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण

क्र.सं.

नाम\थर

ठेगाना

सदस्यता नं.

केदार नेपाल

वलराम थापा

सुरथ सिं लामा

शिव भुर्तेल

उद्धव काफ्ले

संग्राम तामा

 

टिपि शर्मा तिमल्सिना

कृष्ण खनाल

वसन्त रानाभाट

१०

मुकुन्द अर्याल

११

सरिता सापकोटा

१२

भैरव सेढाई

१३

केदार लामिछाने

१४

गान्टे मिजार

१५

टिका ढकाल

१६

कृष्ण खुलाल

१७

वलराम खनाल

जिल्ला निर्वाचन कमिटि काभ्रेको १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण

१८

महेश्वर जंगम

१९

इश्वर शर्मा वन्जरा

२१

यज्ञराज पाण्डे

२१

पुर्णचन्द्र सग्दिेल

२२

विश्वनाथ अधिकारी

२३

शशिधर ढकाल

२४

सिता पन्त

 

लेखा जिल्ला कमिटि काभ्रेको १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण

 

२५

टिकावल्लभ सापकोटा

धुलिखेल

२६

शिव आचार्य

पनौती

२७

निर्मल त्रिपाठी

पाँचखाल

२८

नानु अर्याल

पनौती

२९

रजनी कर्माचार्य

वनेपा

३०

विक्रम प्रजापति

पनौती

 

नेकपा एमाले बनेपा नगरपालिकाभित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण

क्र.स

नाम/थर

ठेगाना

बनेपा वडा नं.

प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र

रत्नकुश रंजितकार

पालिका कमिटी

नवराज मानन्धर

पालिका कमिटी

श्रीधर पराजुली

पालिका कमिटी

केदार प्र. दाहाल

पालिका कमिटी

रोशनी उपाध्याय

पालिका कमिटी

राधिका दाहाल

पालिका कमिटी

नारायणी शर्मा दाहाल

पालिका कमिटी

कमल प्र. घिमिरे

खुल्ला

राधा कृष्ण महत

खुल्ला

१०

सुदिप खत्री

खुल्ला

११

प्रमिला पाण्डे

खुल्ला

१२

विकास मग्रान्ती

दलित

१३

राजु मग्रान्ती

दलित

१४

पुनम नेपाली

दलित

१५

ईश्वरी घिमिरे

खुल्ला

१६

मुकुन्द लामिछाने

खुल्ला

१७

प्रमिला घिमिरे

खुल्ला

१८

पार्वती घिमिरे

खुल्ला

१९

इन्दिरा बोगटी

दलित

२०

राजु कामी

दलित

२१

अर्जुन प्र. घिमिरे

खुल्ला

२२

जयराम घिमिरे

खुल्ला

२३

विदुर गिरी

खुल्ला

२४

सन्तोष घिमिरे

खुल्ला

२५

राम ब. वि.क

दलित

२६

राम शरण दाहाल

खुल्ला

२७

शिव प्रसाद दाहाल

खुल्ला

२८

अनिल सिग्देल

खुल्ला

२९

मैया दाहाल

खुल्ला

३०

राम प्रसाद दाहाल

खुल्ला

३१

बुद्धिमान तामाड.

खुल्ला

३२

कृष्ण प्रसाद दाहाल

खुल्ला

३३

बलराम बजगाई

खुल्ला

३४

राजु बजगाई

खुल्ला

३५

अमृता वि. क

दलित

३६

रेखा सापकोटा दाहाल

खुल्ला

३७

सिता दाहाल दंगाल

खुल्ला

३८

मक्षेद्रा बजगाई

खुल्ला

३९

यादव कृष्ण श्रेष्ठ

खुल्ला

४०

श्याम सुन्दर श्रेष्ठ

खुल्ला

४१

रेशम नेपाली

खुल्ला

४२

श्याम सापकोटा

खुल्ला

४३

पुरुषोतम सापकोटा

खुल्ला

४४

रामगोपाल खत्री

खुल्ला

४५

नविन श्रेष्ठ

खुल्ला

४६

मोहन माया श्रेष्ठ

खुल्ला

४७

लक्ष्मी दाहाल

खुल्ला

४८

संन्ध्या रंजितकार

खुल्ला

४९

ज्योति बोगटी

दलित

५०

मिना परियार

दलित

५१

नवराज परियार

दलित

५२

विकास रंतेल

खुल्ला

५३

सम्झना श्रेष्ठ

खुल्ला

५४

उर्मिला थापा

खुल्ला

५५

जड्ग ब. महत (मनराज)

खुल्ला

५६

काले मिजार

दलित

५७

उषा मिजार तोलाड्गे

दलित

५८

पुष्प कोइराला

खुल्ला

५९

सुदिप दुलाल

खुल्ला

६०

साधुराम दाहाल

खुल्ला

६१

कृष्ण प्र. तिमल्सिना

खुल्ला

६२

निर्मला काफ्ले

खुल्ला

६३

राजन कुमारी श्रेष्ठ

खुल्ला

६४

राजेन्द्र थापा

खुल्ला

६५

भैरव के.सी

खुल्ला

६६

प्रेम नाथ कोइराला

खुल्ला

६७

रिता परियार

दलित

६८

उर्मिला परियार

दलित

६९

पुरुषोतम श्रेष्ठ

खुल्ला

७०

राजन शाक्य

खुल्ला

७१

रविन्द्र बैदार

खुल्ला

७२

सम्भु प्र. पौड्याल

खुल्ला

.७३

चन्चला चौहान हुमागाई

खुल्ला

७४

पूर्ण लक्ष्मी शाक्य

खुल्ला

७५

सकुन्तला बञ्जरा

खुल्ला

७६

लक्ष्मी नरसिंह बादे श्रेष्ठ

खुल्ला

७७

श्यामकाजी मानन्धर

खुल्ला

७८

ज्ञानेन्द्र नकर्मी

खुल्ला

७९

सुनिल मानन्धर

खुल्ला

८०

ठाकुर प्र. बजगाई

खुल्ला

८१

कृष्ण मानन्धर

खुल्ला

८२

सविता थापा

खुल्ला

८३

सुदर्शना मानन्धर

खुल्ला

८४

सावित्री मानन्धर

खुल्ला

८५

गंगा बर्देवा

दलित

८६

सिताराम दाहाल

खुल्ला

८७

मिलन दाहाल

खुल्ला

८८

दिपा दाहाल

खुल्ला

८९

कान्त प्रसाद गजुरेल

खुल्ला

९०

कमला परियार

दलित

९१

दुर्गा ब. रसाईली

दलित

९२

सुरेन्द्र प्र. सापकोटा

खुल्ला

९३

रत्न श्रेष्ठ

खुल्ला

९४

विश्वभक्त श्रेष्ठ

खुल्ला

९५

सरिता रायमाझी

खुल्ला

९६

कमला अवाल

खुल्ला

९७

सुमन जैरु

दलित

९८

रोशन परियार

१०

दलित

९९

पवन कुमार के.सी

१०

खुल्ला

१००

मन मिजार

१०

दलित

१०१

सपना रोक्काय

१०

दलित

१०२

आत्माराम थापा

१०

खुल्ला

१०३

चन्द्र ब. खड्का

१०

खुल्ला

१०४

जमुना भुजेल

१०

खुल्ला

१०५

द्रौपदा खत्री क्षेत्री

१०

खुल्ला

१०६

भिमसेन वि.क

१०

दलित

१०७

निरु मिजार

१०

दलित

१०८

जयराम गिरी

११

खुल्ला

१०९

विमला तामाड.

११

खुल्ला

११०

जानकी कार्की

११

खुल्ला

१११

शिवकुमार थापा

११

खुल्ला

११२

गौतम प्र. गौतम

११

खुल्ला

११३

उमा थापा

११

खुल्ला

११४

दिलिप शर्मा

११

खुल्ला

११५

सुन्तोली सुनार

११

दलित

११६

पार्वती वि.क

११

दलित

११७

ठूली कान्छी रपाल

१२

दलित

११८

कृष्ण बहादुर सुनार

१२

दलित

११९

यशोदा शर्मा

१२

खुल्ला

१२०

सकुन्तला खड्का

१२

खुल्ला

१२१

पवन कार्की

१२

खुल्ला

१२२

राम ब. कुँवर

१२

खुल्ला

१२३

कृष्ण जी थापा

१२

खुल्ला

१२४

राम लाल दुवाल

१३

खुल्ला

१२५

प्रकाश बुढाथोकी

१३

खुल्ला

१२६

रकम श्रेष्ठ

१३

खुल्ला

१२७

बसन्त अवाल

१३

खुल्ला

१२८

साजन बुढाथोकी

१३

खुल्ला

१२८

मनोरथ आचार्य

१३

खुल्ला

१२९

सरिता कुमारी श्रेष्ठ

१३

खुल्ला

१३०

रञ्जना राय क्षेत्री

१३

खुल्ला

१३१

लक्ष्मी मिजार

१३

दलित

१३२

श्याम परियार

१३

दलित

१३३

हेम राज तामाड्

१४

खुल्ला

१३४

रेशम तामाड.

१४

खुल्ला

१३५

निर्मला तामाड.

१४

खुल्ला

१३६

गौरी राउत

१४

खुल्ला

१३७

दिपक पण्डित क्षेत्री

१४

खुल्ला

१३८

रविन्द्र सुनार

१४

खुल्ला

१३९

अनु राना मगर

१४

खुल्ला

१४०

संगिता वि.क

१४

दलित

१४१

विष्णु कुमारी कार्की

१४

खुल्ला

[

नेकपा एमाले वेथान्चोक पालिका भित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण

[

क्र.स

नाम÷थर

ठेगाना

प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र

शुशिला घिमिरे

वेथान्चोक– 

खुल्ला

राम प्रसाद दाहाल

वेथान्चोक – 

खुल्ला

डण्ड प्रसाद दाहाल

वेथान्चोक – 

खुल्ला

धन बहादुर घिसिङ

वेथान्चोक – 

खुल्ला

सिता परियार

वेथान्चोक– 

उत्पिडित

रोशन तिमलसिना

वेथान्चोक – 

खुल्ला

थकन प्र. तिमलसिना

वेथान्चोक – 

खुल्ला

देवचन्द्र वाइवा

वेथान्चोक – 

खुल्ला

लक्षमण वाइवा

वेथान्चोक – 

खुल्ला

१०

कल्पना तिमलसिना

वेथान्चोक– 

खुल्ला

११

गंगादेवी तिमलसिना

वेथान्चोक– 

खुल्ला

१२

बिमला संजेल

वेथान्चोक – 

खुल्ला

१३

एक बहादुर बि.क

वेथान्चोक– 

उत्पिडित

१४

निर्मला बजगाई

वेथान्चोक– 

खुल्ला

१५

सरस्वती तिमलसिना

वेथान्चोक– 

खुल्ला

१६

मुकुन्द तिमलसिना

वेथान्चोक – 

खुल्ला

१७

पुन्य प्रसाद गौतम

वेथान्चोक – 

खुल्ला

१८

माधव लामा (तामाङ)

वेथान्चोक – 

खुल्ला

१९

ठाकुरनाथ तिमलसिना

वेथान्चोक – 

खुल्ला

२०

हेम बहादुर नेपाली

वेथान्चोक – 

उत्पिडित

२१

एसोदा श्रेष्ठ

वेथान्चोक– 

खुल्ला

२२

प्रेम प्रसाद  श्रेष्ठ

वेथान्चोक – 

खुल्ला

२३

गोपाल तामाङ

वेथान्चोक – 

खुल्ला

२४

हरिन्द्र श्रेष्ठ

वेथान्चोक – 

खुल्ला

२५

डोल कुमारी भण्डारी

वेथान्चोक– 

खुल्ला

२६

रमिला सुनाम

वेथान्चोक– 

उत्पिडित

२७

कान्छीमायाँ तमाङ

वेथान्चोक– 

खुल्ला

२८

भिम तामाङ

वेथान्चोक – 

खुल्ला

२९

हर्कमान तामाङ

वेथान्चोक – 

खुल्ला

३०

गणेश खुलाल

वेथान्चोक – 

खुल्ला

३१

टुल्कु लामा

वेथान्चोक – 

खुल्ला

३२

प्रतिमा भुजेल

वेथान्चोक– 

खुल्ला

३३

निरा बि.क.

वेथान्चोक– 

उत्पिडित

३४

ओम बिक्रम लामा

वेथान्चोक – 

खुल्ला

३५

राजेन्द्र लामिछाने मगर

वेथान्चोक – 

खुल्ला

३६

विवेक मगर

वेथान्चोक – 

खुल्ला

३७

शुन्दर थापा

वेथान्चोक – 

खुल्ला

३८

हर्क ब.तामाङ

वेथान्चोक – 

खुल्ला

३९

कमल प्र. तिमलसिना

वेथान्चोक – 

पालिका कमिटि

४०

विष्णु बहादुर तामाङ

वेथान्चोक – 

पालिका कमिटि

४१

पाल्चेन लामा

वेथान्चोक – 

पालिका कमिटि

४२

भवनाथ तिमलसिना

वेथान्चोक – 

पालिका कमिटि

४३

रमेश बहादुर तिमलसिना

वेथान्चोक – 

पालिका कमिटि

४४

रजनी दाहाल

वेथान्चोक– 

पालिका कमिटि

४५

निर्मला थापा मगर

वेथान्चोक– 

पालिका कमिटि

४६

डालनाथ तिमलसिना

वेथान्चोक– 

खुल्ला

 

नेकपा एमाले भुम्लु गाँउपालिका भित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण

[

 

क्र.स

नाम/थर

ठेगाना

प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र

चिन्तन विवश

भुम्लु

भुम्लु गाँउपालिका कमिटि

छत्र बहादुर श्रेष्ठ

भुम्लु

भुम्लु गाँउपालिका कमिटि

चन्द्र लामा

भुम्लु

भुम्लु गाँउपालिका कमिटि

कमला जि.सी.

भुम्लु

भुम्लु गाँउपालिका कमिटि

शुशिला कुंवर

भुम्लु

भुम्लु गाँउपालिका कमिटि

कल्पना श्रेष्ठ

भुम्लु

भुम्लु गाँउपालिका कमिटि

लोक बहादुर कुंवर

भुम्लु

भुम्लु गाँउपालिका कमिटि

विष्णु बहादुर लामा

भुम्लु गा.पा. १

खुल्ला