बनेपा–नेकपा एमाले काभ्रेको दशौं जिल्ला अधिवेशन भोली पुस २३ गते
शुक्रबार धुलिखेलमा सुरु हुँदैछ । एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एक भव्य
समारोहकाबीच अधिवेशनको उद्घाटन गर्ने तय भएको छ । अधिवेशनका लागि एमालेका
प्रतिनिधि जिल्ला सदरमुकाम आउने क्रम सुरु भइसकेको छ । एमालेले आजै अधिवेशनमा
सहभागी हुने प्रतिनिधिको सूची सार्वजनिक गरेको छ । यस्तो छ एमाले अधिवेशनका
प्रतिनिधिको विवरण :
नेकपा एमाले जिल्ला
कमिटि वाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण
क्र.सं. |
नाम\थर |
ठेगाना |
१ |
अशोक
व्यान्जु |
|
२ |
नारायण
पाण्डे |
|
३ |
ईन्द्र
बहादुर तामाङ |
|
४ |
राजन
भुर्तेल |
|
५ |
कञ्चन
अधिकारी |
|
६ |
हरिशरण
दाहाल |
|
७ |
बिदुर
प्रसाद सापकोटा |
|
८ |
केशव
वडाल |
|
९ |
गिता
बञ्जरा |
|
१० |
हरि
खतिवडा |
|
११ |
कुलदिप
अस्तानी |
|
१२ |
दिलिप
तामाङ |
|
१३ |
कुमार
तिमाल्सिना |
|
१४ |
राजकुमार
श्रेष्ठ |
|
१५ |
शान्ता
न्यौपाने |
|
१६ |
गण
कुमार लामा |
|
१७ |
नकुल
पराजुली |
|
१८ |
राममायाँ
श्रेष्ठ |
|
१९ |
पुष्कर
ढकाल |
|
२० |
श्याम
पाण्डे |
|
२१ |
बिनोद
पराजुली |
|
२२ |
सून्दर
खड्का |
|
२३ |
कुमार
भट्टराई |
|
२४ |
बिपिन
लामा |
|
२५ |
प्रेम
लामा |
|
२६ |
मुक्ति
विष्ट |
|
२७ |
अमित
लामा |
|
२८ |
जेनिश
लामा |
|
२९ |
राकेश
लामा |
|
३० |
पवित्रा
भुर्तेल |
|
३१ |
अम्बिका
हमाल |
|
३२ |
सम्झना
गौतम |
|
३३ |
मैना
दनुवार |
|
३४ |
उन्नती
के.सी |
|
३५ |
इन्दिरा
मिजार |
|
३६ |
सिर्जना
कुँवर |
|
३७ |
केशव
मणि पौडेल |
|
३८ |
प्रकाश
रोक्का |
|
३९ |
इन्द्रमान
तामाङ |
|
४० |
घनश्याम
तामाङ |
|
४१ |
बाबुकृष्ण
पन्त |
|
४२ |
विदुर
हुमागाँई |
|
४३ |
राम
बहादुर पहारी |
|
४४ |
दिलिप
घिसिङ |
|
४५ |
वशुनारायण
श्रेष्ठ |
|
४६ |
बबिता
खरेल |
|
४७ |
तारा
बस्नेत |
|
४८ |
रूद्र
बहादुर तामाङ |
|
४९ |
तुल
प्रसाद दाहाल |
|
५० |
गुणनाथ
सापकोटा |
|
५१ |
वेदप्रसाद
तिमल्सिना |
|
५२ |
माधुरि
सापकोटा |
|
५३ |
उर्मिला
बैध |
|
५४ |
सुभद्रा
अधिकारी |
|
५५ |
शुभद्रा
नेपाल |
|
५६ |
विष्णु
बहादुर मिजार”सागर” |
|
५७ |
रमिला
लामा |
|
५८ |
कुमाले
मिजार |
|
५९ |
नारायण
प्रसाद गौतम |
|
६० |
सम्झना
परियार |
|
६१ |
रमेश
नेपाली |
|
६२ |
राम
कुमार |
|
६३ |
राजेन्द्र
के.सी. |
|
६४ |
शुदर्शन
थापा |
|
६५ |
मोहन
भुजेल |
नेकपा एमाले जिल्ला कमिटि सल्लाहाकार वाट प्रतिनिधित्व
गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण
क्र.सं. |
नाम\थर |
ठेगाना |
सदस्यता
नं. |
१ |
केदार नेपाल |
||
२ |
वलराम थापा |
||
३ |
सुरथ सिं लामा |
||
४ |
शिव भुर्तेल |
||
५ |
उद्धव काफ्ले |
||
६ |
संग्राम तामा |
|
|
७ |
टिपि शर्मा तिमल्सिना |
||
८ |
कृष्ण खनाल |
||
९ |
वसन्त रानाभाट |
||
१० |
मुकुन्द अर्याल |
||
११ |
सरिता सापकोटा |
||
१२ |
भैरव सेढाई |
||
१३ |
केदार लामिछाने |
||
१४ |
गान्टे मिजार |
||
१५ |
टिका ढकाल |
||
१६ |
कृष्ण खुलाल |
||
१७ |
वलराम खनाल |
जिल्ला
निर्वाचन कमिटि काभ्रेको १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण
१८ |
महेश्वर जंगम |
||
१९ |
इश्वर शर्मा
वन्जरा |
||
२१ |
यज्ञराज पाण्डे |
||
२१ |
पुर्णचन्द्र
सग्दिेल |
||
२२ |
विश्वनाथ
अधिकारी |
||
२३ |
शशिधर ढकाल |
||
२४ |
सिता पन्त |
लेखा जिल्ला कमिटि काभ्रेको १०औं जिल्ला
अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण
२५ |
टिकावल्लभ सापकोटा |
धुलिखेल |
|
२६ |
शिव आचार्य |
पनौती |
|
२७ |
निर्मल त्रिपाठी |
पाँचखाल |
|
२८ |
नानु अर्याल |
पनौती |
|
२९ |
रजनी कर्माचार्य |
वनेपा |
|
३० |
विक्रम प्रजापति |
पनौती |
नेकपा एमाले
बनेपा नगरपालिकाभित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको
विवरण
क्र.स |
नाम/थर |
ठेगाना बनेपा वडा नं. |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
१ |
रत्नकुश रंजितकार |
८ |
पालिका कमिटी |
२ |
नवराज मानन्धर |
८ |
पालिका कमिटी |
३ |
श्रीधर पराजुली |
४ |
पालिका कमिटी |
४ |
केदार प्र. दाहाल |
३ |
पालिका कमिटी |
५ |
रोशनी उपाध्याय |
७ |
पालिका कमिटी |
६ |
राधिका दाहाल |
९ |
पालिका कमिटी |
७ |
नारायणी शर्मा दाहाल |
६ |
पालिका कमिटी |
८ |
कमल प्र. घिमिरे |
१ |
खुल्ला |
९ |
राधा कृष्ण महत |
१ |
खुल्ला |
१० |
सुदिप खत्री |
१ |
खुल्ला |
११ |
प्रमिला पाण्डे |
१ |
खुल्ला |
१२ |
विकास मग्रान्ती |
१ |
दलित |
१३ |
राजु मग्रान्ती |
१ |
दलित |
१४ |
पुनम नेपाली |
१ |
दलित |
१५ |
ईश्वरी घिमिरे |
१ |
खुल्ला |
१६ |
मुकुन्द लामिछाने |
१ |
खुल्ला |
१७ |
प्रमिला घिमिरे |
२ |
खुल्ला |
१८ |
पार्वती घिमिरे |
२ |
खुल्ला |
१९ |
इन्दिरा बोगटी |
२ |
दलित |
२० |
राजु कामी |
२ |
दलित |
२१ |
अर्जुन प्र. घिमिरे |
२ |
खुल्ला |
२२ |
जयराम घिमिरे |
२ |
खुल्ला |
२३ |
विदुर गिरी |
२ |
खुल्ला |
२४ |
सन्तोष घिमिरे |
२ |
खुल्ला |
२५ |
राम ब. वि.क |
३ |
दलित |
२६ |
राम शरण दाहाल |
३ |
खुल्ला |
२७ |
शिव प्रसाद दाहाल |
३ |
खुल्ला |
२८ |
अनिल सिग्देल |
३ |
खुल्ला |
२९ |
मैया दाहाल |
३ |
खुल्ला |
३० |
राम प्रसाद दाहाल |
३ |
खुल्ला |
३१ |
बुद्धिमान तामाड. |
३ |
खुल्ला |
३२ |
कृष्ण प्रसाद दाहाल |
३ |
खुल्ला |
३३ |
बलराम बजगाई |
३ |
खुल्ला |
३४ |
राजु बजगाई |
३ |
खुल्ला |
३५ |
अमृता वि. क |
३ |
दलित |
३६ |
रेखा सापकोटा दाहाल |
३ |
खुल्ला |
३७ |
सिता दाहाल दंगाल |
३ |
खुल्ला |
३८ |
मक्षेद्रा बजगाई |
३ |
खुल्ला |
३९ |
यादव कृष्ण श्रेष्ठ |
४ |
खुल्ला |
४० |
श्याम सुन्दर श्रेष्ठ |
४ |
खुल्ला |
४१ |
रेशम नेपाली |
४ |
खुल्ला |
४२ |
श्याम सापकोटा |
४ |
खुल्ला |
४३ |
पुरुषोतम सापकोटा |
४ |
खुल्ला |
४४ |
रामगोपाल खत्री |
४ |
खुल्ला |
४५ |
नविन श्रेष्ठ |
४ |
खुल्ला |
४६ |
मोहन माया श्रेष्ठ |
४ |
खुल्ला |
४७ |
लक्ष्मी दाहाल |
४ |
खुल्ला |
४८ |
संन्ध्या रंजितकार |
४ |
खुल्ला |
४९ |
ज्योति बोगटी |
४ |
दलित |
५० |
मिना परियार |
४ |
दलित |
५१ |
नवराज परियार |
४ |
दलित |
५२ |
विकास रंतेल |
४ |
खुल्ला |
५३ |
सम्झना श्रेष्ठ |
५ |
खुल्ला |
५४ |
उर्मिला थापा |
५ |
खुल्ला |
५५ |
जड्ग ब. महत (मनराज) |
५ |
खुल्ला |
५६ |
काले मिजार |
५ |
दलित |
५७ |
उषा मिजार तोलाड्गे |
५ |
दलित |
५८ |
पुष्प कोइराला |
५ |
खुल्ला |
५९ |
सुदिप दुलाल |
५ |
खुल्ला |
६० |
साधुराम दाहाल |
५ |
खुल्ला |
६१ |
कृष्ण प्र. तिमल्सिना |
६ |
खुल्ला |
६२ |
निर्मला काफ्ले |
६ |
खुल्ला |
६३ |
राजन कुमारी श्रेष्ठ |
६ |
खुल्ला |
६४ |
राजेन्द्र थापा |
६ |
खुल्ला |
६५ |
भैरव के.सी |
६ |
खुल्ला |
६६ |
प्रेम नाथ कोइराला |
६ |
खुल्ला |
६७ |
रिता परियार |
६ |
दलित |
६८ |
उर्मिला परियार |
६ |
दलित |
६९ |
पुरुषोतम श्रेष्ठ |
७ |
खुल्ला |
७० |
राजन शाक्य |
७ |
खुल्ला |
७१ |
रविन्द्र बैदार |
७ |
खुल्ला |
७२ |
सम्भु प्र. पौड्याल |
७ |
खुल्ला |
.७३ |
चन्चला चौहान हुमागाई |
७ |
खुल्ला |
७४ |
पूर्ण लक्ष्मी शाक्य |
७ |
खुल्ला |
७५ |
सकुन्तला बञ्जरा |
७ |
खुल्ला |
७६ |
लक्ष्मी नरसिंह बादे श्रेष्ठ |
८ |
खुल्ला |
७७ |
श्यामकाजी मानन्धर |
८ |
खुल्ला |
७८ |
ज्ञानेन्द्र नकर्मी |
८ |
खुल्ला |
७९ |
सुनिल मानन्धर |
८ |
खुल्ला |
८० |
ठाकुर प्र. बजगाई |
८ |
खुल्ला |
८१ |
कृष्ण मानन्धर |
८ |
खुल्ला |
८२ |
सविता थापा |
८ |
खुल्ला |
८३ |
सुदर्शना मानन्धर |
८ |
खुल्ला |
८४ |
सावित्री मानन्धर |
८ |
खुल्ला |
८५ |
गंगा बर्देवा |
८ |
दलित |
८६ |
सिताराम दाहाल |
९ |
खुल्ला |
८७ |
मिलन दाहाल |
९ |
खुल्ला |
८८ |
दिपा दाहाल |
९ |
खुल्ला |
८९ |
कान्त प्रसाद गजुरेल |
९ |
खुल्ला |
९० |
कमला परियार |
९ |
दलित |
९१ |
दुर्गा ब. रसाईली |
९ |
दलित |
९२ |
सुरेन्द्र प्र. सापकोटा |
९ |
खुल्ला |
९३ |
रत्न श्रेष्ठ |
९ |
खुल्ला |
९४ |
विश्वभक्त श्रेष्ठ |
९ |
खुल्ला |
९५ |
सरिता रायमाझी |
९ |
खुल्ला |
९६ |
कमला अवाल |
९ |
खुल्ला |
९७ |
सुमन जैरु |
९ |
दलित |
९८ |
रोशन परियार |
१० |
दलित |
९९ |
पवन कुमार के.सी |
१० |
खुल्ला |
१०० |
मन मिजार |
१० |
दलित |
१०१ |
सपना रोक्काय |
१० |
दलित |
१०२ |
आत्माराम थापा |
१० |
खुल्ला |
१०३ |
चन्द्र ब. खड्का |
१० |
खुल्ला |
१०४ |
जमुना भुजेल |
१० |
खुल्ला |
१०५ |
द्रौपदा खत्री क्षेत्री |
१० |
खुल्ला |
१०६ |
भिमसेन वि.क |
१० |
दलित |
१०७ |
निरु मिजार |
१० |
दलित |
१०८ |
जयराम गिरी |
११ |
खुल्ला |
१०९ |
विमला तामाड. |
११ |
खुल्ला |
११० |
जानकी कार्की |
११ |
खुल्ला |
१११ |
शिवकुमार थापा |
११ |
खुल्ला |
११२ |
गौतम प्र. गौतम |
११ |
खुल्ला |
११३ |
उमा थापा |
११ |
खुल्ला |
११४ |
दिलिप शर्मा |
११ |
खुल्ला |
११५ |
सुन्तोली सुनार |
११ |
दलित |
११६ |
पार्वती वि.क |
११ |
दलित |
११७ |
ठूली कान्छी रपाल |
१२ |
दलित |
११८ |
कृष्ण बहादुर सुनार |
१२ |
दलित |
११९ |
यशोदा शर्मा |
१२ |
खुल्ला |
१२० |
सकुन्तला खड्का |
१२ |
खुल्ला |
१२१ |
पवन कार्की |
१२ |
खुल्ला |
१२२ |
राम ब. कुँवर |
१२ |
खुल्ला |
१२३ |
कृष्ण जी थापा |
१२ |
खुल्ला |
१२४ |
राम लाल दुवाल |
१३ |
खुल्ला |
१२५ |
प्रकाश बुढाथोकी |
१३ |
खुल्ला |
१२६ |
रकम श्रेष्ठ |
१३ |
खुल्ला |
१२७ |
बसन्त अवाल |
१३ |
खुल्ला |
१२८ |
साजन बुढाथोकी |
१३ |
खुल्ला |
१२८ |
मनोरथ आचार्य |
१३ |
खुल्ला |
१२९ |
सरिता कुमारी श्रेष्ठ |
१३ |
खुल्ला |
१३० |
रञ्जना राय क्षेत्री |
१३ |
खुल्ला |
१३१ |
लक्ष्मी मिजार |
१३ |
दलित |
१३२ |
श्याम परियार |
१३ |
दलित |
१३३ |
हेम राज तामाड् |
१४ |
खुल्ला |
१३४ |
रेशम तामाड. |
१४ |
खुल्ला |
१३५ |
निर्मला तामाड. |
१४ |
खुल्ला |
१३६ |
गौरी राउत |
१४ |
खुल्ला |
१३७ |
दिपक पण्डित क्षेत्री |
१४ |
खुल्ला |
१३८ |
रविन्द्र सुनार |
१४ |
खुल्ला |
१३९ |
अनु राना मगर |
१४ |
खुल्ला |
१४० |
संगिता वि.क |
१४ |
दलित |
१४१ |
विष्णु कुमारी कार्की |
१४ |
खुल्ला |
[
नेकपा एमाले
वेथान्चोक पालिका भित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका
प्रतिनिधिहरुको विवरण
[
क्र.स |
नाम÷थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
१ |
शुशिला घिमिरे |
वेथान्चोक– १ |
खुल्ला |
२ |
राम प्रसाद दाहाल |
वेथान्चोक – १ |
खुल्ला |
३ |
डण्ड प्रसाद दाहाल |
वेथान्चोक – १ |
खुल्ला |
४ |
धन बहादुर घिसिङ |
वेथान्चोक – १ |
खुल्ला |
५ |
सिता परियार |
वेथान्चोक– १ |
उत्पिडित |
६ |
रोशन तिमलसिना |
वेथान्चोक – २ |
खुल्ला |
७ |
थकन प्र. तिमलसिना |
वेथान्चोक – २ |
खुल्ला |
८ |
देवचन्द्र वाइवा |
वेथान्चोक – २ |
खुल्ला |
९ |
लक्षमण वाइवा |
वेथान्चोक – २ |
खुल्ला |
१० |
कल्पना तिमलसिना |
वेथान्चोक– २ |
खुल्ला |
११ |
गंगादेवी तिमलसिना |
वेथान्चोक– २ |
खुल्ला |
१२ |
बिमला संजेल |
वेथान्चोक – २ |
खुल्ला |
१३ |
एक बहादुर बि.क |
वेथान्चोक– २ |
उत्पिडित |
१४ |
निर्मला बजगाई |
वेथान्चोक– ३ |
खुल्ला |
१५ |
सरस्वती तिमलसिना |
वेथान्चोक– ३ |
खुल्ला |
१६ |
मुकुन्द तिमलसिना |
वेथान्चोक – ३ |
खुल्ला |
१७ |
पुन्य प्रसाद गौतम |
वेथान्चोक – ३ |
खुल्ला |
१८ |
माधव लामा (तामाङ) |
वेथान्चोक – ३ |
खुल्ला |
१९ |
ठाकुरनाथ तिमलसिना |
वेथान्चोक – ३ |
खुल्ला |
२० |
हेम बहादुर नेपाली |
वेथान्चोक – ३ |
उत्पिडित |
२१ |
एसोदा श्रेष्ठ |
वेथान्चोक– ४ |
खुल्ला |
२२ |
प्रेम प्रसाद श्रेष्ठ |
वेथान्चोक – ४ |
खुल्ला |
२३ |
गोपाल तामाङ |
वेथान्चोक – ४ |
खुल्ला |
२४ |
हरिन्द्र श्रेष्ठ |
वेथान्चोक – ४ |
खुल्ला |
२५ |
डोल कुमारी भण्डारी |
वेथान्चोक– ५ |
खुल्ला |
२६ |
रमिला सुनाम |
वेथान्चोक– ५ |
उत्पिडित |
२७ |
कान्छीमायाँ तमाङ |
वेथान्चोक– ५ |
खुल्ला |
२८ |
भिम तामाङ |
वेथान्चोक – ५ |
खुल्ला |
२९ |
हर्कमान तामाङ |
वेथान्चोक – ५ |
खुल्ला |
३० |
गणेश खुलाल |
वेथान्चोक – ५ |
खुल्ला |
३१ |
टुल्कु लामा |
वेथान्चोक – ५ |
खुल्ला |
३२ |
प्रतिमा भुजेल |
वेथान्चोक– ६ |
खुल्ला |
३३ |
निरा बि.क. |
वेथान्चोक– ६ |
उत्पिडित |
३४ |
ओम बिक्रम लामा |
वेथान्चोक – ६ |
खुल्ला |
३५ |
राजेन्द्र लामिछाने मगर |
वेथान्चोक – ६ |
खुल्ला |
३६ |
विवेक मगर |
वेथान्चोक – ६ |
खुल्ला |
३७ |
शुन्दर थापा |
वेथान्चोक – ६ |
खुल्ला |
३८ |
हर्क ब.तामाङ |
वेथान्चोक – ६ |
खुल्ला |
३९ |
कमल प्र. तिमलसिना |
वेथान्चोक – २ |
पालिका कमिटि |
४० |
विष्णु बहादुर तामाङ |
वेथान्चोक – ५ |
पालिका कमिटि |
४१ |
पाल्चेन लामा |
वेथान्चोक – ५ |
पालिका कमिटि |
४२ |
भवनाथ तिमलसिना |
वेथान्चोक – ३ |
पालिका कमिटि |
४३ |
रमेश बहादुर तिमलसिना |
वेथान्चोक – १ |
पालिका कमिटि |
४४ |
रजनी दाहाल |
वेथान्चोक– १ |
पालिका कमिटि |
४५ |
निर्मला थापा मगर |
वेथान्चोक– ३ |
पालिका कमिटि |
४६ |
डालनाथ तिमलसिना |
वेथान्चोक– २ |
खुल्ला |
नेकपा एमाले
भुम्लु गाँउपालिका भित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका
प्रतिनिधिहरुको विवरण
[
क्र.स |
नाम/थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
१ |
चिन्तन विवश |
भुम्लु |
भुम्लु गाँउपालिका कमिटि |
२ |
छत्र बहादुर श्रेष्ठ |
भुम्लु |
भुम्लु गाँउपालिका कमिटि |
३ |
चन्द्र लामा |
भुम्लु |
भुम्लु गाँउपालिका कमिटि |
४ |
कमला जि.सी. |
भुम्लु |
भुम्लु गाँउपालिका कमिटि |
५ |
शुशिला कुंवर |
भुम्लु |
भुम्लु गाँउपालिका कमिटि |
६ |
कल्पना श्रेष्ठ |
भुम्लु |
भुम्लु गाँउपालिका कमिटि |
७ |
लोक बहादुर कुंवर |
भुम्लु |
भुम्लु गाँउपालिका कमिटि |
८ |
विष्णु बहादुर लामा |
भुम्लु गा.पा. १ |
खुल्ला |
९ |
सिताराम ढुंगाना |
भुम्लु गा.पा. १ |
खुल्ला |
१० |
अनिल कुमार बुढाथोकी |
भुम्लु गा.पा. १ |
खुल्ला |
११ |
पशुपती बहादुर पन्त |
भुम्लु गा.पा. १ |
खुल्ला |
१२ |
अनिता कुंवर |
भुम्लु गा.पा. १ |
महिला |
१३ |
नविना आरन (गिरी) |
भुम्लु गा.पा. १ |
महिला |
१४ |
शंकर नेपाली दर्जि |
भुम्लु गा.पा. १ |
दलित |
१५ |
नन्द कुमारी खड्का |
भुम्लु गा.पा. २ |
महिला |
१६ |
गेपाल भण्डारी |
भुम्लु गा.पा. २ |
खुुल्ला |
१७ |
दिनेश महत |
भुम्लु गा.पा. २ |
खुुल्ला |
१८ |
राम हरि शर्मा |
भुम्लु गा.पा. ३ |
खुुल्ला |
१९ |
बिमला तामाङ |
भुम्लु गा.पा. ३ |
महिला |
२० |
दिपा नेपाली |
भुम्लु गा.पा. ३ |
दलित |
२१ |
सौजन्य तामाङ |
भुम्लु गा.पा. ३ |
महिला |
२२ |
बाबु काजी तामाङ |
भुम्लु गा.पा. ३ |
खुुल्ला |
२३ |
ज्ञान बहादुर तामाङ |
भुम्लु गा.पा. ३ |
खुुल्ला |
२४ |
सुवास कुंवर |
भुम्लु गा.पा. ४ |
खुुल्ला |
२५ |
डेग बहादुर कुवर |
भुम्लु गा.पा. ४ |
खुुल्ला |
२६ |
दिपेन्द्र शम्शेर कुंवर |
भुम्लु गा.पा. ४ |
खुुल्ला |
२७ |
युनिशा लामा |
भुम्लु गा.पा. ४ |
महिला |
२८ |
अन्नत देव पराजुली |
भुम्लु गा.पा. ४ |
खुुल्ला |
२९ |
बाटुली वि.क. |
भुम्लु गा.पा. ४ |
दलित |
३० |
देव राज पराजुली |
भुम्लु गा.पा. ५ |
खुल्ला |
३१ |
दिपक राज पराजुली |
भुम्लु गा.पा. ५ |
खुल्ला |
३२ |
शकुन्तला लामा |
भुम्लु गा.पा. ५ |
महिला |
३३ |
राम कुमार खड्का |
भुम्लु गा.पा. ५ |
खुल्ला |
३४ |
पुर्ण बहादुर श्रेष्ठ |
भुम्लु गा.पा. ५ |
खुल्ला |
३५ |
प्रेम बहादुर श्रेष्ठ |
भुम्लु गा.पा. ६ |
खुल्ला |
३६ |
भरत बहादुर शिवभक्ति |
भुम्लु गा.पा. ६ |
खुल्ला |
३७ |
ठुलो भाई सार्की |
भुम्लु गा.पा. ६ |
दलित |
३८ |
सुनिता कडेल |
भुम्लु गा.पा. ६ |
महिला |
३९ |
भगवती नेपाली |
भुम्लु गा.पा. ६ |
दलित |
४० |
रमन तामाङ |
भुम्लु गा.पा. ७ |
खुल्ला |
४१ |
सुदर्शन उप्रेति |
भुम्लु गा.पा. ७ |
खुल्ला |
४२ |
देवी माझी |
भुम्लु गा.पा. ७ |
खुल्ला |
४३ |
राज मान तामाङ |
भुम्लु गा.पा. ८ |
खुल्ला |
४४ |
सुमन जनिमरु |
भुम्लु गा.पा. ८ |
खुल्ला |
४५ |
राम कुमार ठकुरी |
भुम्लु गा.पा. ८ |
खुल्ला |
४६ |
उर्मिला बराइली |
भुम्लु गा.पा. ८ |
दलित |
४७ |
सन्तोष बराइली |
भुम्लु गा.पा. ८ |
दलित |
४८ |
टिकाराम लामा |
भुम्लु गा.पा. ९ |
खुल्ला |
४९ |
विनोद ठकुरी |
भुम्लु गा.पा. ९ |
खुल्ला |
५० |
धर्म प्रसाद पराजुली |
भुम्लु गा.पा. ९ |
खुल्ला |
५१ |
सितामाया तामाङ |
भुम्लु गा.पा. ९ |
महिला |
५२ |
सावित्रा अच्छामी |
भुम्लु गा.पा. ९ |
महिला |
प्रविन अच्छामी |
भुम्लु गा.पा. ९ |
पुरु |
|
५३ |
चक्र बहादुर तामाङ |
भुम्लु गा.पा. १० |
खुल्ला |
५४ |
चुना राज ठकुरी |
भुम्लु गा.पा. १० |
खुल्ला |
५५ |
सन्तोष थापा |
भुम्लु गा.पा. १० |
खुल्ला |
५६ |
अप्सरा थापा |
भुम्लु गा.पा. १० |
महिला |
५७ |
ललिता बुढाथोकी |
भुम्लु गा.पा. १० |
महिला |
५८ |
बालकुष्ण पहरी |
भुम्लु गा.पा. १० |
खुल्ला |
५९ |
विष्णु कुमारी शाही ठकुरी |
भुम्लु गा.पा. १० |
खुल्ला |
नेकपा एमाले
चौंरीदेउराली गाउँपालिका भित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको
विवरण
क्र.स |
नाम÷थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
१ |
बलराम ढुंगाना |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
पालिका |
२ |
निरञ्जन कँडेल |
चौंरीदेउराली ८, काभ्रे |
पालिका |
३ |
कृष्ण बहादुर बुढाथोकी |
चौंरीदेउराली ५, काभ्रे |
पालिका |
४ |
दीपक चौंलागाई |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
पालिका |
५ |
बिष्णुमाया गौतम |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
पालिका |
६ |
इन्द्र माया योञ्जन |
चौंरीदेउराली ३, काभ्रे |
पालिका |
७ |
बसन्ती गौतम |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
पालिका |
८ |
सुनिल कुमार लामा |
चौंरीदेउराली १, काभ्रे |
खुल्ला |
९ |
जीवन खरेल |
चौंरीदेउराली १, काभ्रे |
खुल्ला |
१० |
उमादेवी खरेल |
चौंरीदेउराली १, काभ्रे |
महिला |
११ |
च्यम कार्की ढोली (बिजय) |
चौंरीदेउराली १, काभ्रे |
दलित |
१२ |
देवीमाया श्रेष्ठ |
चौंरीदेउराली २, काभ्रे |
महिला |
१३ |
यादव राज भण्डारी |
चौंरीदेउराली २, काभ्रे |
खुल्ला |
१४ |
टेक बहादुर लामा |
चौंरीदेउराली २, काभ्रे |
खुल्ला |
१५ |
जीवन श्रेष्ठ |
चौंरीदेउराली २, काभ्रे |
खुल्ला |
१६ |
गजेन्द्र परियार |
चौंरीदेउराली २, काभ्रे |
दलित |
१७ |
कृष्ण प्रसाद चौंलागाई |
चौंरीदेउराली ३, काभ्रे |
खुल्ला |
१८ |
उपेन्द्र कुमार घिसिङ |
चौंरीदेउराली ३, काभ्रे |
खुल्ला |
१९ |
प्रकाश चौंलागाई |
चौंरीदेउराली ३, काभ्रे |
खुल्ला |
२० |
बुद्ध दोर्जे लामा |
चौंरीदेउराली ३, काभ्रे |
खुल्ला |
२१ |
कुमारी माया लामा |
चौंरीदेउराली ३, काभ्रे |
महिला |
२२ |
उमादेवी चौंलागाई |
चौंरीदेउराली ३, काभ्रे |
महिला |
२३ |
गंगा परियार |
चौंरीदेउराली ३, काभ्रे |
दलित |
२४ |
राज कुमार गौतम |
चौंरीदेउराली ४, काभ्रे |
खुल्ला |
२५ |
सिंह बहादुर लामा |
चौंरीदेउराली ४, काभ्रे |
खुल्ला |
२६ |
लिला नाथ गौतम |
चौंरीदेउराली ४, काभ्रे |
खुल्ला |
२७ |
सावित्री आचार्य |
चौंरीदेउराली ४, काभ्रे |
महिला |
२८ |
राज कुमार बुढाथोकी |
चौंरीदेउराली ५, काभ्रे |
खुल्ला |
२९ |
कुणराज चौंलागाई (दीपक) |
चौंरीदेउराली ५, काभ्रे |
खुल्ला |
३० |
राजेन्द्र गौतम |
चौंरीदेउराली ५, काभ्रे |
खुल्ला |
३१ |
अरुण गौतम |
चौंरीदेउराली ५, काभ्रे |
खुल्ला |
३२ |
मञ्जु गौतम |
चौंरीदेउराली ५, काभ्रे |
खुल्ला |
३३ |
साबित्रि फुँयाल |
चौंरीदेउराली ५, काभ्रे |
महिला |
३४ |
केशरी प्रसाद गौतम |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
खुल्ला |
३५ |
दीपक गौतम |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
खुल्ला |
३६ |
भुपेन्द्र बाँस्कोटा |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
खुल्ला |
३७ |
रेशम प्रसाद चौंलागाई |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
खुल्ला |
३८ |
अकुर गौतम |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
खुल्ला |
३९ |
होम प्रसाद गौतम |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
खुल्ला |
४० |
डिल्ली प्रसाद चौंलागाई |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
खुल्ला |
४१ |
राधिका गौतम |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
महिला |
४२ |
रेणुका चौंलागाई |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
महिला |
४३ |
जुलुम परियार |
चौंरीदेउराली ६, काभ्रे |
दलित |
४४ |
डम्बर बहादुर लामा |
चौंरीदेउराली ७, काभ्रे |
खुल्ला |
४५ |
नेत्रप्रसाद गौतम |
चौंरीदेउराली ७, काभ्रे |
खुल्ला |
४६ |
गोमा गौतम |
चौंरीदेउराली ७, काभ्रे |
महिला |
४७ |
सुदिप थापा |
चौंरीदेउराली ८, काभ्रे |
खुल्ला |
४८ |
सुरज राज पन्त |
चौंरीदेउराली ८, काभ्रे |
खुल्ला |
४९ |
हरिशरण खरेल |
चौंरीदेउराली ८, काभ्रे |
खुल्ला |
५० |
रमेश पहरी |
चौंरीदेउराली ८, काभ्रे |
खुल्ला |
५१ |
पार्वती खरेल पाण्डे |
चौंरीदेउराली ८, काभ्रे |
महिला |
५२ |
साबित्री कँडेल |
चौंरीदेउराली ८, काभ्रे |
महिला |
५३ |
प्रदिप परियार |
चौंरीदेउराली ८, काभ्रे |
दलित |
५४ |
ढक प्रसाद गौतम |
चौंरीदेउराली ९, काभ्रे |
खुल्ला |
५५ |
श्याम कुमार लामा |
चौंरीदेउराली ९, काभ्रे |
खुल्ला |
५६ |
डोल्मु लामा |
चौंरीदेउराली ९, काभ्रे |
महिला |
५७ |
राजेन्द्र प्रसाद चौंलागाईं |
चौंरीदेउराली १, काभ्रे |
खुल्ला |
५८ |
दिपक परियार |
चौंरीदेउराली ५, काभ्रे |
दलित |
नेकपा एमाले धुलिखेल नगरपालिका भित्रबाट
प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण
क्र.स |
नाम/थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
१ |
ज्ञान बा तामाङ |
धुलिखेल १ |
खुल्ला |
२ |
उद्वव प्रसाद तिमल्सिना |
धुलिखेल १ |
खुल्ला |
३ |
रमेश प्र घोरासाईने |
धुलिखेल १ |
खुल्ला |
४ |
बाबु लामा |
धुलिखेल १ |
खुल्ला |
५ |
कुमारी तमाङ |
धुलिखेल १ |
महिला |
६ |
सन्त कुमार बि.क |
धुलिखेल १ |
दलित |
७ |
सर्मिला तोलाङ्गे |
धुलिखेल १ |
दलित |
८ |
सिर्जना तामाङ |
धुलिखेल १ |
महिला |
९ |
धावा लामा |
धुलिखेल १ |
खुल्ला |
१० |
देव प्र कोईराला |
धुलिखेल २ |
खुल्ला |
११ |
अर्जुन न्यौपाने |
धुलिखेल २ |
खुल्ला |
१२ |
केदार प्र कोईराला |
धुलिखेल २ |
खुल्ला |
१३ |
अविन्तिनाथ चौलागाँइ |
धुलिखेल २ |
खुल्ला |
१४ |
अश्विनी कुमार चौलागाँई |
धुलिखेल २ |
खुल्ला |
१५ |
श्यामसुन्दर चौलागाँई |
धुलिखेल २ |
खुल्ला |
१६ |
सुबास कुमार धिताल |
धुलिखेल २ |
खुल्ला |
१७ |
ईश्वर सापकोटा |
धुलिखेल २ |
खुल्ला |
१८ |
रसिला तामाङ लामा |
धुलिखेल २ |
महिला |
१९ |
कविता चौलागाँई |
धुलिखेल २ |
महिला |
२० |
सुशिला हुमागाँई सापकोटा |
धुलिखेल २ |
महिला |
२१ |
सन्तोषी बन्जारा अधिकारी |
धुलिखेल २ |
महिला |
२२ |
रण ब वि.क |
धुलिखेल २ |
दलित |
२३ |
रामदेवि वि.क |
धुलिखेल २ |
दलित |
२४ |
सानुबाबु सुनार |
धुलिखेल २ |
दलित |
२५ |
सुरेन्द« पराजुली |
धुलिखेल ३ |
खुल्ला |
२६ |
हिरा ब तामाङ |
धुलिखेल ३ |
खुल्ला |
२७ |
सिबि तामाङ लामा |
धुलिखेल ३ |
खुल्ला |
२८ |
गणेश आचार्य |
धुलिखेल ३ |
खुल्ला |
२९ |
सुन्दर लामा |
धुलिखेल ३ |
खुल्ला |
३० |
सन्जु तामाङ |
धुलिखेल ३ |
महिला |
३१ |
जानुका पराजुली |
धुलिखेल ३ |
महिला |
३२ |
नवराज परियार |
धुलिखेल ३ |
दलित |
३३ |
रिता बराईली |
धुलिखेल ३ |
दलित |
३४ |
पुकार के.सी |
धुलिखेल ४ |
खुल्ला |
३५ |
कमल ब राय |
धुलिखेल ४ |
खुल्ला |
३६ |
गोकर्ण चौलागाँई |
धुलिखेल ४ |
खुल्ला |
३७ |
धनेन्द« पण्डित |
धुलिखेल ४ |
खुल्ला |
३८ |
उमा थापा |
धुलिखेल ४ |
महिला |
३९ |
बाल मन्जरी दाहाल |
धुलिखेल ४ |
महिला |
४० |
श्याम तोलाङ्गे |
धुलिखेल ४ |
दलित |
४१ |
जगत ब तोलाङ्गे |
धुलिखेल ४ |
दलित |
४२ |
राधिका परियार |
धुलिखेल ४ |
दलित |
४३ |
सप्तलाल श्रेष्ठ |
धुलिखेल ५ |
खुल्ला |
४४ |
सागर महत |
धुलिखेल ५ |
खुल्ला |
४५ |
सुवास श्रेष्ठ |
धुलिखेल ५ |
खुल्ला |
४६ |
सजना खड्गी |
धुलिखेल ५ |
महिला |
४७ |
तारादेवि राजंवशी |
धुलिखेल ५ |
महिला |
४८ |
सिता वि.क |
धुलिखेल ५ |
दलित |
४९ |
गुण वहादुर कर्मचार्य |
धुलिखेल ५ |
खुला |
५० |
बिकाश कुमार श्रेष्ठ |
धुलिखेल ६ |
खुल्ला |
५१ |
रमन कुमार श्रेष्ठ |
धुलिखेल ६ |
खुल्ला |
५२ |
आनन्द सागर योगल श्रेष्ठ |
धुलिखेल ६ |
खुल्ला |
५३ |
जयोज नसिँङज्यु श्रेष्ठ |
धुलिखेल ६ |
खुल्ला |
५४ |
सबिना धालाछे श्रेष्ठ |
धुलिखेल ६ |
महिला |
५५ |
रोजना श्रेष्ठ |
धुलिखेल ६ |
महिला |
५६ |
सन्धया श्रेष्ठ |
धुलिखेल ६ |
महिला |
५७ |
अनिषा बराल |
धुलिखेल ६ |
दलित |
५८ |
अकुंर ब्यान्जु |
खुल्ला |
|
५९ |
सुबास श्रेष्ठ |
धुलिखेल ७ |
खुल्ला |
६० |
अमित खोंजु |
धुलिखेल ७ |
खुल्ला |
६१ |
राजकुमार तखाछें |
धुलिखेल ७ |
खुल्ला |
६२ |
बिन्द«लाल खोंजु |
धुलिखेल ७ |
खुल्ला |
६३ |
सरस्वती श्रेष्ठ |
धुलिखेल ७ |
महिला |
६४ |
मिरुकुमारी भण्डारी |
धुलिखेल ७ |
महिला |
६५ |
गंगा सिं वि.क |
धुलिखेल ७ |
दलित |
६६ |
प्रमिला वि.क |
धुलिखेल ७ |
दलित |
६७ |
राम बाईबा तामाङ |
धुलिखेल ८ |
खुल्ला |
६८ |
निराजन जंगम |
धुलिखेल ८ |
खुल्ला |
६९ |
हरि चन्द« धिमिरे |
धुलिखेल ८ |
खुल्ला |
७० |
रमेश प्र न्यौपाने |
धुलिखेल ८ |
खुल्ला |
७१ |
माधव प्र तिमल्सिना |
धुलिखेल ८ |
खुल्ला |
७२ |
साधुराम बडाल |
धुलिखेल ८ |
खुल्ला |
७३ |
चन्द« कुमार तामाङ |
धुलिखेल ८ |
खुल्ला |
७४ |
रेणुका हमाल |
धुलिखेल ८ |
महिला |
७५ |
गिता तामाङ |
धुलिखेल ८ |
महिला |
७६ |
सन्जु लम्साल जंगम |
धुलिखेल ८ |
महिला |
७७ |
बिमला मिजार |
धुलिखेल ८ |
दलित |
७८ |
रेस रोक्का |
धुलिखेल ८ |
दलित |
७९ |
रामकृष्ण हुमागाँई |
धुलिखेल ९ |
खुल्ला |
८० |
चन्द« प्र हुमागाँई |
धुलिखेल ९ |
खुल्ला |
८१ |
देवेन्द« चौलागाँई |
धुलिखेल ९ |
खुल्ला |
८२ |
कृष्ण प्र गौतम |
धुलिखेल ९ |
खुल्ला |
८३ |
मुरारी हुमागाँई |
धुलिखेल ९ |
खुल्ला |
८४ |
बिमला रानाभाट |
धुलिखेल ९ |
महिला |
८५ |
सरिता होमेगाँई |
धुलिखेल ९ |
महिला |
८६ |
रामसुन्दर सुन्दास |
धुलिखेल ९ |
दलित |
८७ |
भिमे सार्की |
धुलिखेल ९ |
दलित |
८८ |
दिपक रोक्का |
धुलिखेल ९ |
दलित |
८९ |
अन्जु सुन्दास |
धुलिखेल ९ |
दलित |
९० |
देवराज शाह |
धुलिखेल १० |
खुल्ला |
९१ |
पुष्पराज राउत |
धुलिखेल १० |
खुल्ला |
९२ |
दिपेश तिमल्सिना |
धुलिखेल १० |
खुल्ला |
९३ |
महेश कुमार थापा |
धुलिखेल १० |
खुल्ला |
९४ |
बिमुना तामाङ |
धुलिखेल १० |
महिला |
९५ |
मञ्जरी नेपाल |
धुलिखेल १० |
महिला |
९६ |
भुवन वि.क |
धुलिखेल १० |
दलित |
९७ |
बिमला बि.क |
धुलिखेल १० |
दलित |
९८ |
रविन्द« न्यौपाने |
धुलिखेल ११ |
खुल्ला |
९९ |
ईन्द« मणी न्यौपाने |
धुलिखेल ११ |
खुल्ला |
१०० |
महेश्वर न्यौपाने |
धुलिखेल ११ |
खुल्ला |
१०१ |
हरि भजन सेढाई |
धुलिखेल ११ |
खुल्ला |
१०२ |
अनन्त न्यौपाने |
धुलिखेल ११ |
खुल्ला |
१०३ |
नारायण ब तामाङ |
धुलिखेल ११ |
खुल्ला |
१०४ |
बाबुराम धिताल |
धुलिखेल ११ |
खुल्ला |
१०५ |
केशव ब गौतम |
धुलिखेल ११ |
खुल्ला |
१०६ |
कमली तामाङ |
धुलिखेल ११ |
महिला |
१०७ |
पवित्रा चलिसे गौतम |
धुलिखेल ११ |
महिला |
१०८ |
अञ्जु थापा |
धुलिखेल ११ |
महिला |
१०९ |
जमुना देवि लामा |
धुलिखेल ११ |
महिला |
११० |
गीता सुनार |
धुलिखेल ११ |
दलित |
१११ |
लक्ष्मी रम्तेल |
धुलिखेल ११ |
दलित |
११२ |
मनोज वि.क |
धुलिखेल ११ |
दलित |
११३ |
सिताराम भट्टराई |
धुलिखेल १२ |
खुल्ला |
११४ |
सत्य नरायण श्रेष्ठ |
धुलिखेल १२ |
खुल्ला |
११५ |
हर्क ब तामाङ |
धुलिखेल १२ |
खुल्ला |
११६ |
अनन्त सत्याल |
धुलिखेल १२ |
खुल्ला |
११७ |
राजु खत्री |
धुलिखेल १२ |
खुल्ला |
११८ |
संगिता श्रेष्ठ |
धुलिखेल १२ |
महिला |
११९ |
सुमि भुजेल |
धुलिखेल १२ |
महिला |
१२० |
रिता मिजार |
धुलिखेल १२ |
दलित |
१२१ |
सुदिप चर्माकार |
धुलिखेल १२ |
दलित |
१२२ |
दयाराम महत |
धुलिखेल ५ |
नगर कमिटि |
१२३ |
निरज खड्का |
धुलिखेल ६ |
नगर कमिटि |
१२४ |
बिष्णु धिताल काभे्रली |
धुलिखेल ११ |
नगर कमिटि |
१२५ |
कृष्णहरि कोईराला |
धुलिखेल २ |
नगर कमिटि |
१२६ |
चिनिमाया तामाङ |
धुलिखेल ८ |
नगर कमिटि |
१२७ |
सृजना प्याकुरेल |
धुलिखेल ११ |
नगर कमिटि |
१२८ |
दिलमाया लामा |
धुलिखेल ८ |
नगर कमिटि |
नेकपा एमाले
जनसंगठन भित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण
क्र.स |
नाम |
संगठन |
१ |
अशोक खनाल |
अनेरास्ववियु |
२ |
गोविन्द उप्रेति |
अनेरास्ववियु |
३ |
मिल कुमार गौतम |
अनेरास्ववियु |
४ |
सुनिता थापा |
अनेरास्ववियु |
५ |
कल्पना तामा |
अनेरास्ववियु |
६ |
कमला काफ्ले |
अनेमसंघ |
७ |
निर्मला कुमारी वल |
अनेमसंघ |
८ |
अम्विका देवि प्रजापति |
अनेमसंघ |
९ |
विमला सापकोटा (दाहाल) |
अनेमसंघ |
१० |
उमा थपलिया |
अनेमसंघ |
११. |
विक्रम चौलागाइँ |
युवा संघ |
१२ |
रमेश लामा |
युवा संघ |
१३ |
सौगात वस्नेत |
युवा संघ |
१४ |
सानु मायाँ मेक्तान |
युवा संघ |
१५ |
सजना तामा तामााङ |
युवा संघ |
१६ |
गोविन्द दाहाल |
अनेकिमहासंघ |
१७ |
भोज वहादुर खुलाल |
अनेकिमहासंघ |
१८ |
अर्जुन प्रसाद वजगाई |
अनेकिमहासंघ |
१९ |
श्रद्धा थापा |
अनेकिमहासंघ |
२० |
रामप्यारी दाहाल |
अनेकिमहासंघ |
२१ |
खड्ग व.पुर्कोटी |
मुक्ति समाज |
२२ |
तेज नेपाली |
मुक्ति समाज |
२३ |
उषा मिजार तोलागें |
मुक्ति समाज |
२४ |
वाल कृष्ण सार्कि |
मुक्ति समाज |
२५ |
विन्द्रा विक |
मुक्ति समाज |
२६ |
मोहन व.गजुरेल |
जिफन्ट |
२७ |
विदुर खत्रि |
जिफन्ट |
२८ |
शान्ति कार्कि |
जिफन्ट |
२९ |
वल वहादुर लो |
जिफन्ट |
३० |
रुपा श्रेष्ठ |
जिफन्ट |
३१ |
भवानी पाण्डे |
पेशागत महासंघ |
३२ |
मंगलादेवि भुर्तेल |
पेशागत महासंघ |
३३ |
सरोज थापा |
पेशागत महासंघ |
३४ |
हरिचन्द्र लामिछाने |
पेशागत महासंघ |
३५ |
रामचन्द्र थापा |
पेशागत महासंघ |
३६ |
सञ्जिव वाइवा |
|
३७ |
रामकृष्ण श्रेष्ठ |
रा.ज.सां.महासंघ |
३८ |
राजु दनुवार |
खेलकुद महासंघ |
३९ |
विकास मानन्धर |
खेलकुद महासंघ |
४० |
मन्दिरा लुईंटेल |
खेलकुद महासंघ |
४१ |
अम्वुभवानि कार्कि |
वुद्धिजिवि परिषद |
४२ |
भिमसेन वस्नेत |
वुद्धिजिवि परिषद |
४३ |
रामशरण घिमिरे |
वुद्धिजिवि परिषद |
४४ |
कृष्ण खनाल (विराज) |
प्रगतिशिल पेशागत कानुन व्यवसायी संगठन |
४५ |
लालतारा कार्कि (अधिकारी) |
प्रगतिशिल पेशागत कानुन व्यवसायी संगठन |
४६ |
मधुसुदन वाग्ले |
प्रगतिशिल पेशागत कानुन व्यवसायी संगठन |
४७ |
राजेन्द्र थापा |
नेपाल राष्टिय भुतपुर्व प्रहरि तथा सैनिक संगठन |
४८ |
अर्जुन वहादुर गौतम |
नेपाल राष्टिय भुतपुर्व प्रहरि तथा सैनिक संगठन |
५९ |
सानु भुजेल मगर |
नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ |
५० |
सोवित तामााङ |
नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ |
५१ |
डम्वर वहादुर लामा |
नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ |
५२ |
उज्ज्वल अर्याल |
प्रगतिशिल ईन्जििनियर्स यसोसियसन |
५३ |
राजन न्यौपाने |
प्रगतिशिल ईन्जििनियर्स यसोसियसन |
५४ |
वसन्त कुवंर |
मानव अधिकार यलाएन्स |
५५ |
जितराम लामा |
मानव अधिकार यलाएन्स |
५६ |
रिता मानन्धर |
मानव अधिकार यलाएन्स |
५७ |
भुवन रायमाझी |
प्रेश चौतारी |
५८ |
सजना आचार्य |
प्रेश चौतारी |
५९ |
सरिता सापकोटा |
प्रेश चौतारी |
६० |
पि तिमल्सिना |
स्वास्थ्यकर्मि संघ |
६१ |
राजदास काफ्ले |
स्वास्थ्यकर्मि संघ |
६२ |
आर घोले |
स्वास्थ्यकर्मि संघ |
६३ |
नेत्र वस्नेत |
जनसंगठन |
६४ |
पुन्य प्रसाद कोइराला |
जनसंगठन |
६५ |
श्रीजना लामिछाने |
जनसंगठन |
दशौ जिल्ला अधिवेशनमा खानीखोला पालिका कमिटीवाट छनौट भएका
प्रतिनिधिहरुको नामावली
सि.नं |
नाम,थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व
गरेको क्षेत्र |
१ |
भद्र कुमारी
भोलन |
खानीखोला १ |
खुल्ला |
२ |
विरेन्द्र
लामा(निमा) |
खानीखोला १ |
खुल्ला |
३ |
विशाल गोले |
खानीखोला १ |
खुल्ला |
४ |
निर्मल ब.गोले |
खानीखोला १ |
खुल्ला |
५ |
मसली वि.क. |
खानीखोला १ |
दलित |
६ |
कल्पना श्रेष्ठ |
खानीखोला २ |
खुल्ला |
७ |
सुरेन्द्र कुमार
लामा |
खानीखोला २ |
खुल्ला |
८ |
सुरेन्द्र कुमार
थिङ |
खानीखोला २ |
खुल्ला |
९ |
चन्द्र ब. थिङ |
खानीखोला २ |
खुल्ला |
१० |
निरुमाया थिङ वल |
खानीखोला ३ |
खुल्ला |
११ |
राम ब. पुलामी |
खानीखोला ३ |
खुल्ला |
१२ |
डुकथोक ग्याछो
वल |
खानीखोला ३ |
खुल्ला |
१३ |
रुप ब. आले |
खानीखोला ३ |
खुल्ला |
१४ |
सावित्री माझी |
खानीखोला ४ |
खुल्ला |
१५ |
नेत्र ब. लामा |
खानीखोला ४ |
खुल्ला |
१६ |
देव ब.वाइवा |
खानीखोला ४ |
खुल्ला |
१७ |
अम्विका
तिमल्सीना |
खानीखोला ५ |
खुल्ला |
१८ |
लक्ष्मी लामा |
खानीखोला ५ |
खुल्ला |
१९ |
फणिन्द्र
तिमल्सीना |
खानीखोला ५ |
खुल्ला |
२० |
युवराज लामा |
खानीखोला ५ |
खुल्ला |
२१ |
सन्तोष अधिकारी |
खानीखोला ५ |
खुल्ला |
२२ |
प्रविन
तिमल्सिना |
खानीखोला ५ |
खुल्ला |
२३ |
अनक ब। नेपाली |
खानीखोला ५ |
दलित |
२४ |
बिष्णु कु।
नेपाली |
खानीखोला ५ |
दलित |
२५ |
लक्ष्मी नेपाली |
खानीखोला ५ |
दलित |
२६ |
जित कुमारी राउत |
खानीखोला ६ |
खुल्ला |
२७ |
मनिता भोलन |
खानीखोला ६ |
खुल्ला |
२८ |
मिना बल |
खानीखोला ६ |
खुल्ला |
२९ |
सन्त ब। गोले |
खानीखोला ६ |
खुल्ला |
३० |
मदन कुमार राना |
खानीखोला ६ |
खुल्ला |
३१ |
इन्द्र प्र।
गौतम |
खानीखोला ६ |
खुल्ला |
३२ |
राजकुमार लोप्चन |
खानीखोला ६ |
खुल्ला |
३३ |
राधिका वि।क। |
खानीखोला ६ |
दलित |
३४ |
राम कुमार वि।क। |
खानीखोला ६ |
दलित |
३५ |
सुन माया
मोक्तान |
खानीखोला ७ |
खुल्ला |
३६ |
अम्बिका रिजाल |
खानीखोला ७ |
खुल्ला |
३७ |
फुल माया
मोक्तान |
खानीखोला ७ |
खुल्ला |
३८ |
अनिल कु। सोराली |
खानीखोला ७ |
खुल्ला |
३९ |
राम ब। मुक्तान |
खानीखोला ७ |
खुल्ला |
४० |
नगेन्द्र रिजाल |
खानीखोला ७ |
खुल्ला |
४१ |
रमा विश्वकर्मा |
खानीखोला ७ |
दलित |
४२ |
दल ब। वि।क। |
खानीखोला ७ |
दलित |
४३ |
जंग ब। पुलामी |
खानीखोला ७ |
खुल्ला |
४४ |
कुमारी बल |
खानीखोला ५ |
पालिका कमिटि |
४५ |
रुकमेणी गुरुङ |
खानीखोला ६ |
पालिका कमिटि |
४६ |
देवी मैनाली |
खानीखोला ५ |
पालिका कमिटि |
४७ |
डम्वर ब।
तिमल्सिना |
खानीखोला ५ |
पालिका कमिटि |
४८ |
जय ब। लुङ्गेली |
खानीखोला ३ |
पालिका कमिटि |
४९ |
मान ब। गोले |
खानीखोला ६ |
पालिका कमिटि |
५ण् |
भगवती
विश्वकर्मा |
खानीखोला २ |
दलित |
५१ |
दिल वहादुर विक |
खानीखोला २ |
दलित |
नेकपा एमाले महाभारत गाउँपालिका भित्रबाट
प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरु [
क्र.सं. |
नाम/थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व
गरेको क्षेत्र |
1 |
रविन्द्र
दुलाल |
महाभारत–१, गोकुले |
खुल्ला |
2 |
दावा
दोर्जे योञ्जन |
महाभारत–१, गोकुले |
खुल्ला |
3 |
लक्ष्मी
मायाँ योञ्जन |
महाभारत–१, गोकुले |
खुल्ला |
4 |
चन्द्र
वहादुर विश्वकर्मा |
महाभारत–१, गोकुले |
दलित |
5 |
जनक
वहादुर मोक्तान |
महाभारत–२, गोकुले |
खुल्ला |
6 |
गमल सिं
लामा |
महाभारत–२, गोकुले |
खुल्ला |
7 |
हिराकाजी
घोले |
महाभारत–२, गोकुले |
खुल्ला |
8 |
धन मायाँ
मोक्तान |
महाभारत–२, गोकुले |
खुल्ला |
9 |
लेखराम
सारु |
महाभारत–३, फोक्सिंटार |
खुल्ला |
10 |
आरती
पुलामी मगर |
महाभारत–३, फोक्सिंटार |
खुल्ला |
11 |
धर्ति
जिम्बा |
महाभारत–३, फोक्सिंटार |
खुल्ला |
12 |
प्रदिप
वाईवा |
महाभारत–३, फोक्सिंटार |
खुल्ला |
13 |
बुद्धि
मायाँ वि.क. |
महाभारत–३, फोक्सिंटार |
दलित |
14 |
टेक
वहादुर थापा मगर |
महाभारत–४, बुढाखानी |
खुल्ला |
15 |
सन्तोष
तुम्सिङ मगर |
महाभारत–४, बुढाखानी |
खुल्ला |
16 |
जित
वहादुर लामा |
महाभारत–४, बुढाखानी |
खुल्ला |
17 |
भिम
मायाँ आले |
महाभारत–४, बुढाखानी |
खुल्ला |
18 |
राजेन्द्र
थापा |
महाभारत–५, बुढाखानी |
खुल्ला |
19 |
लाल
वहादुर थिङ |
महाभारत–५, बुढाखानी |
खुल्ला |
20 |
सन्देश
लामा |
महाभारत–५, बुढाखानी |
खुल्ला |
21 |
इन्द्र
कुमारी अस्तानी |
महाभारत–५, बुढाखानी |
खुल्ला |
22 |
शुसिल
वि.क. |
महाभारत–५, बुढाखानी |
दलित |
23 |
राज
कुमार कुँवर |
महाभारत–६, बनखुचौर |
खुल्ला |
24 |
लव ध्वज
वाईवा |
महाभारत–६, बनखुचौर |
खुल्ला |
25 |
प्रकाश
वहादुर मुक्तान |
महाभारत–६, बनखुचौर |
खुल्ला |
26 |
देवलाल
यस्माली |
महाभारत–६, बनखुचौर |
खुल्ला |
27 |
भोज
कुमारी लामा |
महाभारत–६, बनखुचौर |
महिला |
28 |
सलिना
वाईवा |
महाभारत–६, बनखुचौर |
महिला |
29 |
वकिल
वि.क. |
महाभारत–६, बनखुचौर |
दलित |
30 |
विन्दा
कुमारी वि.क. |
महाभारत–६, बनखुचौर |
दलित |
31 |
दिल
कुमार श्रेष्ठ |
महाभारत–७, बनखुचौर |
खुल्ला |
32 |
कस्मेरी
श्रेष्ठ |
महाभारत–७, बनखुचौर |
खुल्ला |
33 |
रोजन
श्रेष्ठ |
महाभारत–७, बनखुचौर |
खुल्ला |
34 |
मान
वहादुर राना |
महाभारत–७, बनखुचौर |
खुल्ला |
35 |
अम्बर
वहादुर आले मगर |
महाभारत–८, घर्तिछाप |
खुल्ला |
36 |
कुले
वाईवा |
महाभारत–८, घर्तिछाप |
खुल्ला |
37 |
नविन
राना मगर |
महाभारत–८, घर्तिछाप |
खुल्ला |
38 |
चमेली
मायाँ दर्लामी मगर |
महाभारत–८, घर्तिछाप |
खुल्ला |
39 |
चन्द्र
कुमार पुलामी |
महाभारत–५, बुढाखानी |
पालिका
कमिटी |
40 |
राम
वहादुर मोक्तान |
महाभारत–७, बनखुचौर |
पालिका
कमिटी |
41 |
हिरा मायाँ
सारु मगर |
महाभारत–३, फोक्सिंटार |
पालिका
कमिटी |
42 |
जयमान
जिम्बा |
महाभारत–२, गोकुले |
पालिका
कमिटी |
43 |
सुविदार
श्रेष्ठ |
महाभारत–१, गोकुले |
पालिका
कमिटी |
44 |
तेज
कुमारी अस्तानी मगर |
महाभारत–३, फोक्सिंटार |
पालिका
कमिटी |
45 |
थल
कुमारी कुवर |
महाभारत–८, घर्तिछाप |
पालिका
कमिटी |
नेकपा एमाले
मण्डनदेउपुर नगरपालिकाबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १० औं जिल्ला अधिवेशनका
प्रतिनिधिहरुको विवरण
क्र.स |
नाम÷थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
1 |
राधाकृष्ण बस्ताकोटी |
मण्डनदेउपुर–१ |
खुल्ला |
2 |
लालबहादुर तामाङ |
मण्डनदेउपुर–१ |
खुल्ला |
3 |
डिल्लीप्रसाद ढकाल |
मण्डनदेउपुर–१ |
खुल्ला |
4 |
मनोज बस्ताकोटी |
मण्डनदेउपुर–१ |
खुल्ला |
5 |
उपेन्द्र बस्ताकोटी |
मण्डनदेउपुर–१ |
खुल्ला |
6 |
राधिका ढकाल |
मण्डनदेउपुर–१ |
खुल्ला |
7 |
सरिता दुलाल बस्ताकोटी |
मण्डनदेउपुर–१ |
खुल्ला |
8 |
राजकुमार सोनार |
मण्डनदेउपुर–१ |
उत्पिडित |
9 |
रिता सुन्दास |
मण्डनदेउपुर–१ |
उत्पिडित |
10 |
अनिल तामाङ |
मण्डनदेउपुर–२ |
खुल्ला |
11 |
नारायण शाह |
मण्डनदेउपुर–२ |
खुल्ला |
12 |
अनिश तामाङ |
मण्डनदेउपुर–२ |
खुल्ला |
13 |
सोमबहादुर तामाङ |
मण्डनदेउपुर–२ |
खुल्ला |
14 |
रामहरी तिमल्सिना |
मण्डनदेउपुर–२ |
खुल्ला |
15 |
रोजिना ढकाल |
मण्डनदेउपुर–२ |
खुल्ला |
16 |
नारायणी दमाई |
मण्डनदेउपुर–२ |
उत्पिडित |
17 |
कान्छो सुनार |
मण्डनदेउपुर–३ |
उत्पिडित |
18 |
उषा नेपाली |
मण्डनदेउपुर–३ |
उत्पिडित |
19 |
कान्छीमाया तामाङ |
मण्डनदेउपुर–३ |
महिला |
20 |
सिता लामा |
मण्डनदेउपुर–३ |
महिला |
21 |
अनिल गुरुङ |
मण्डनदेउपुर–३ |
खुल्ला |
22 |
नारायण सिं तामाङ |
मण्डनदेउपुर–३ |
खुल्ला |
23 |
झलकबहादुर तामाङ |
मण्डनदेउपुर–३ |
खुल्ला |
24 |
राजनप्रसाद पराजुली |
मण्डनदेउपुर–४ |
खुल्ला |
25 |
श्रीराम बजगाई |
मण्डनदेउपुर–४ |
खुल्ला |
26 |
सालिकराम पराजुली |
मण्डनदेउपुर–४ |
खुल्ला |
27 |
नवराज बजगाई |
मण्डनदेउपुर–४ |
खुल्ला |
28 |
निर्मला पराजुली |
मण्डनदेउपुर–४ |
खुल्ला |
29 |
गुरुप्रसाद बजगाई |
मण्डनदेउपुर–४ |
खुल्ला |
30 |
अनिता पराजुली बास्कोटा |
मण्डनदेउपुर–४ |
खुल्ला |
31 |
मिना दमाई |
मण्डनदेउपुर–४ |
उत्पिडित |
32 |
रबिन्द्र दमाई |
मण्डनदेउपुर–४ |
उत्पिडित |
33 |
डिलबहादुर पुर्काेटी |
मण्डनदेउपुर–४ |
उत्पिडित |
34 |
सरस्वती विक |
मण्डनदेउपुर–४ |
खुल्ला |
35 |
सुहाना भुसाल नेपाली |
मण्डनदेउपुर–५ |
उत्पिडित |
36 |
भोटु वि.क. (लामघादे) |
मण्डनदेउपुर–५ |
उत्पिडित |
37 |
भक्तबहादुर लामा |
मण्डनदेउपुर–५ |
खुल्ला |
38 |
घनबहादुर शिवभक्ती |
मण्डनदेउपुर–५ |
खुल्ला |
39 |
मन्दिरा दुलाल सापकोटा |
मण्डनदेउपुर–५ |
खुल्ला |
40 |
लक्ष्मी डोटेल |
मण्डनदेउपुर–५ |
खुल्ला |
41 |
तुलसी पौडेल |
मण्डनदेउपुर–५ |
खुल्ला |
42 |
साधुराम ढकाल |
मण्डनदेउपुर–५ |
खुल्ला |
43 |
सुर्यप्रसाद तिमल्सिना |
मण्डनदेउपुर–५ |
खुल्ला |
44 |
नवराज ढकाल |
मण्डनदेउपुर–५ |
खुल्ला |
45 |
नवराज ढकाल |
मण्डनदेउपुर–६ |
खुल्ला |
46 |
अमनाथ ढकाल |
मण्डनदेउपुर–६ |
खुल्ला |
47 |
डिल्लीरमण ढकाल |
मण्डनदेउपुर–६ |
खुल्ला |
48 |
रामशरण राई |
मण्डनदेउपुर–६ |
खुल्ला |
49 |
केशवराज परियार |
मण्डनदेउपुर–६ |
उत्पिडित |
50 |
निलकुमारी मिजार विसुङ्के |
मण्डनदेउपुर–६ |
उत्पिडित |
51 |
शम्भु बराईली |
मण्डनदेउपुर–६ |
उत्पिडित |
52 |
संगिता दुलाल |
मण्डनदेउपुर–६ |
महिला |
53 |
प्रभुराम श्रेष्ठ |
मण्डनदेउपुर–७ |
खुल्ला |
54 |
होमप्रसाद चौलागाई |
मण्डनदेउपुर–७ |
खुल्ला |
55 |
अप्सरा दुलाल |
मण्डनदेउपुर–७ |
महिला |
56 |
शिवराम तिमल्सिना |
मण्डनदेउपुर–७ |
खुल्ला |
57 |
गंगा नेपाल |
मण्डनदेउपुर–७ |
महिला |
58 |
भगवती राई |
मण्डनदेउपुर–७ |
उत्पिडित |
59 |
टंकबहादुर दमाई |
मण्डनदेउपुर–७ |
उत्पिडित |
60 |
शम्भु राई |
मण्डनदेउपुर–७ |
उत्पिडित |
61 |
केशवराज पौडेल |
मण्डनदेउपुर–८ |
खुल्ला |
62 |
नारायण बानियाँ |
मण्डनदेउपुर–८ |
खुल्ला |
63 |
एकराज घिमिरे |
मण्डनदेउपुर–८ |
खुल्ला |
64 |
नवराज रिमाल |
मण्डनदेउपुर–८ |
खुल्ला |
65 |
नवराज सापकोटा |
मण्डनदेउपुर–८ |
खुल्ला |
66 |
जुनमाया राई |
मण्डनदेउपुर–८ |
महिला |
67 |
राममाया माल्वुके |
मण्डनदेउपुर–८ |
उत्पिडित |
68 |
पाव्वेल शाह |
मण्डनदेउपुर–८ |
खुल्ला |
69 |
हरीबहादुर राई |
मण्डनदेउपुर–८ |
खुल्ला |
70 |
हरिचन्द्र भण्डारी |
मण्डनदेउपुर–९ |
खुल्ला |
71 |
ईन्द्रमाया तामाङ |
मण्डनदेउपुर–९ |
खुल्ला |
72 |
विदुर कोइराला |
मण्डनदेउपुर–९ |
खुल्ला |
73 |
बालकुमारी सापकोटा |
मण्डनदेउपुर–९ |
खुल्ला |
74 |
दिलबहादुर तामाङ |
मण्डनदेउपुर–९ |
खुल्ला |
75 |
कुलदिपा सापकोटा |
मण्डनदेउपुर–९ |
खुल्ला |
76 |
नवराज भण्डारी |
मण्डनदेउपुर–९ |
खुल्ला |
77 |
कालिका रम्तेल |
मण्डनदेउपुर–९ |
उत्पिडित |
78 |
सुकुराम तोलाङे (सार्की) |
मण्डनदेउपुर–९ |
उत्पिडित |
79 |
लिलाबहादुर मिजार |
मण्डनदेउपुर–९ |
उत्पिडित |
80 |
ज्ञानु सार्की |
मण्डनदेउपुर–९ |
उत्पिडित |
81 |
रामचन्द्र नेपाल |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
82 |
यसोदा नेपाल |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
83 |
हरिप्रसाद नेपाल |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
84 |
गणेशप्रसाद नेपाल |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
85 |
सुमन नेपाल |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
86 |
बिजय तामाङ |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
87 |
लालमाया तामाङ |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
88 |
सविन लामा |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
89 |
सावित्री नेपाल |
मण्डनदेउपुर–१० |
खुल्ला |
90 |
भिमबहादुर तामाङ |
मण्डनदेउपुर–११ |
खुल्ला |
91 |
उद्धव खनाल |
मण्डनदेउपुर–११ |
खुल्ला |
92 |
जानुका विक |
मण्डनदेउपुर–११ |
उत्पिडित |
93 |
अर्जुन श्रेष्ठ |
मण्डनदेउपुर–११ |
खुल्ला |
94 |
सुर्दशन न्यौपाने |
मण्डनदेउपुर–११ |
खुल्ला |
95 |
सुमित्रा भट्टराई |
मण्डनदेउपुर–११ |
महिला |
96 |
विमला भट्टराई |
मण्डनदेउपुर–११ |
महिला |
97 |
सान्तप्रसाद तिमल्सिना |
मण्डनदेउपुर–११ |
खुल्ला |
98 |
कृष्णप्रसाद पराजुली |
मण्डनदेउपुर–१२ |
खुल्ला |
99 |
रामशंकर पराजुली |
मण्डनदेउपुर–१२ |
खुल्ला |
100 |
जर्नाजन पराजुली |
मण्डनदेउपुर–१२ |
खुल्ला |
101 |
उमा पराजुली |
मण्डनदेउपुर–१२ |
खुल्ला |
102 |
कृष्णबहादुर सार्की |
मण्डनदेउपुर–१२ |
उत्पिडित |
103 |
बिदुर सापकोटा |
मण्डनदेउपुर–११ |
पदेन |
104 |
सुभद्रा नेपाल आचार्य |
मण्डनदउपुर–१० |
पदेन |
105 |
टीकाप्रसाद ढकाल |
मण्डनदेउपुर–५ |
पदेन |
106 |
अम्बिका ठकुरी |
मण्डनदेउपुर–०९ |
पदेन |
107 |
शसिधर ढकाल |
मण्डनदेउपुर–०५ |
पदेन |
108 |
उर्मिला ठकुरी |
मण्डनदेउपुर–८ |
पालिका |
109 |
शुशिला हमाल |
मण्डनदेउपुर–८ |
पालिका |
110 |
हिराबहादुर तामाङ |
मण्डनदेउपुर–४ |
पालिका |
111 |
जितबहादुर तामाङ |
मण्डनदेउपुर–९ |
पालिका |
112 |
शेरबहादुर डोटेल |
मण्डनदेउपुर–५ |
पालिका |
113 |
युवराज तामाङ |
मण्डनदेउपुर–१० |
पालिका |
114 |
रेणु बस्ताकोटी |
मण्डनदेउपुर–०१ |
पालिका |
११५ |
गोमा गौतम |
मण्डन देउपुर ६ |
नेकपा एमाले नमोबुद्ध नगरपालिका भित्रबाट
प्रतिनिधित्व गर्ने १० औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण [
क्र.स |
नाम÷थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
१ |
निरोज पाण्डे |
नमोबुद्ध १ |
खुला |
२ |
पदम ब. लामा |
नमोबुद्ध १ |
खुला |
३ |
निरोज तामाङ |
नमोबुद्ध १ |
खुला |
४ |
रुपा प्याकुरेल |
नमोबुद्ध १ |
महिला |
५ |
सिता बि.क. |
नमोबुद्ध १ |
दलित |
६ |
मेनुका सत्याल |
नमोबुद्ध १ |
महिला |
७ |
मैत सिं तामाङ |
नमोबुद्ध १ |
खुला |
८ |
सञ्जीव ढकाल |
नमोबुद्ध २ |
खुला |
९ |
रमेश श्रेष्ठ |
नमोबुद्ध २ |
खुला |
१० |
अमृता पराजुली |
नमोबुद्ध २ |
महिला |
११ |
मिना परियार |
नमोबुद्ध २ |
दलित |
१२ |
गंगा लुईंटेल |
नमोबुद्ध २ |
महिला |
१३ |
लक्ष्मि अधिकारी |
नमोबुद्ध २ |
महिला |
१४ |
मिन प्रसाद हुमागाईं |
नमोबुद्ध २ |
खुला |
१५ |
विकास शर्मा |
नमोबुद्ध २ |
खुला |
१६ |
मिन ब. परियार |
नमोबुद्ध २ |
दलित |
१७ |
नवराज भुर्तेल |
नमोबुद्ध ३ |
खुला |
१८ |
रामशरण हुमगाईं |
नमोबुद्ध ३ |
खुला |
१९ |
नवराज अधिकारी |
नमोबुद्ध ३ |
खुला |
२० |
कर्म सि लामा |
नमोबुद्ध ३ |
खुला |
२१ |
मुकुन्द अधिकारी |
नमोबुद्ध ३ |
खुला |
२२ |
अम्बीका देवि आचार्य |
नमोबुद्ध ३ |
महिला |
२३ |
मनु लामा |
नमोबुद्ध ३ |
महिला |
२४ |
देवि खनाल |
नमोबुद्ध ३ |
महिला |
२५ |
रमेश रम्तेल |
नमोबुद्ध ३ |
दलित |
२६ |
रामेश्वर परियार |
नमोबुद्ध ३ |
दलित |
२७ |
तारा परियार |
नमोबुद्ध ३ |
दलित |
२८ |
अर्जुन काकीै |
नमोबुद्ध ४ |
खुला |
२९ |
टिका गिरी |
नमोबुद्ध ४ |
खुला |
३० |
यादब काफ्ले |
नमोबुद्ध ४ |
खुला |
३१ |
भवानी गौतम |
नमोबुद्ध ४ |
महिला |
३२ |
सरस्वती पण्डित काकीै |
नमोबुद्ध ४ |
महिला |
३३ |
राजु सुन्दास |
नमोबुद्ध ४ |
दलित |
३४ |
रुद्र ब. बिसुन्के |
नमोबुद्ध ४ |
दलित |
३५ |
अनिता बसेल |
नमोबुद्ध ४ |
दलित |
३६ |
उद्धव प्रसाद पौडेल |
नमोबुद्ध |
खुला |
३७ |
राजन पौडेल |
नमोबुद्ध ५ |
खुला |
३८ |
बुद्ध सिंह लामा |
नमोबुद्ध ५ |
खुला |
३९ |
बाबुराम कोईराला |
नमोबुद्ध ५ |
खुला |
४० |
बुद्धि ब. लामा |
नमोबुद्ध ५ |
खुला |
४१ |
इश्वरी बडाल |
नमोबुद्ध ५ |
महिला |
४२ |
बिमला खनाल कोइराला |
नमोबुद्ध ५ |
महिला |
४३ |
लालकाजी लामा |
नमोबुद्ध ५ |
खुला |
४४ |
गोपिलाल बि.क. |
नमोबुद्ध ५ |
दलित |
४५ |
निर्मला सुनार |
नमोबुद्ध ५ |
दलित |
४६ |
भिम कुमार मैनाली |
नमोबुद्ध ५ |
खुला |
४७ |
दुर्गा रसाईली |
नमोबुद्ध ६ |
दलित |
४८ |
अभिनास बि.क. |
नमोबुद्ध ६ |
दलित |
४९ |
मेनुका दाहाल न्यौपाने |
नमोबुद्ध ६ |
महिला |
५० |
भरत प्रसाद न्यौपाने |
नमोबुद्ध ६ |
खुला |
५१ |
पुस्तराज न्यौपाने |
नमोबुद्ध ६ |
खुला |
५२ |
वुद्ध सिं तामाङ |
नमोवुद्ध |
खुला |
५३ |
सञ्जिप न्यौपाने |
नमोबुद्ध ६ |
खुला |
५४ |
सुभद्रा परियार |
नमोबुद्ध ७ |
दलित |
५५ |
यसोदा खनाल |
नमोबुद्ध ७ |
खुला |
५६ |
टिका ब. खनाल |
नमोबुद्ध ७ |
खुला |
५७ |
बुद्धमाया परियार |
नमोबुद्ध ७ |
दलित |
५८ |
रण ब. खनाल |
नमोबुद्ध ७ |
खुला |
५९ |
बाबुकाजी स्याङतान |
नमोबुद्ध ७ |
खुला |
६० |
शर्मीला रिमाल खनाल |
नमोबुद्ध ७ |
महिला |
६१ |
शेर ब. तामाङ |
नमोबुद्ध ८ |
खुला |
६२ |
राधाकृष्ण श्रेष्ठ |
नमोबुद्ध ८ |
खुला |
६३ |
उद्धव प्रसाद हुमागाईं |
नमोबुद्ध ८ |
खुला |
६४ |
विजय लामा |
नमोबुद्ध ८ |
खुला |
६५ |
उपेन्द्र अधिकारी |
नमोबुद्ध ८ |
खुला |
६६ |
चन्द्र लामा |
नमोबुद्ध ८ |
खुला |
६७ |
धर्मलाल लामा |
नमोबुद्ध ८ |
खुला |
६८ |
लक्ष्मि सार्की |
नमोबुद्ध ८ |
दलित |
६९ |
कल्पना हुमागार्इं |
नमोबुद्ध ८ |
महिला |
७० |
सुनमाया तमाङ |
नमोबुद्ध ८ |
महिला |
७१ |
सम्भु सार्की |
नमोबुद्ध ८ |
दलित |
७२ |
सर्मीला अधिकारी |
नमोबुद्ध ८ |
महिला |
७३ |
सुन्तली सार्की |
नमोबुद्ध ८ |
दलित |
७४ |
अमित लामा |
नमोबुद्ध ९ |
खुला |
७५ |
सन्त कुमार लामा |
नमोबुद्ध ९ |
खुला |
७६ |
दिल ब. श्रेष्ठ |
नमोबुद्ध ९ |
खुला |
७७ |
शुसिला अधिकारी |
नमोबुद्ध ९ |
महिला |
७८ |
भगवती परियार |
नमोबुद्ध ९ |
दलित |
७९ |
देव ब. लामा |
नमोबुद्ध १० |
खुला |
८० |
जनार्दन अधिकारी |
नमोबुद्ध १० |
खुला |
८१ |
मधुसुदन पौडेल |
नमोबुद्ध १० |
खुला |
८२ |
निर्मला पाण्डे |
नमोबुद्ध १० |
महिला |
८३ |
राजेश परियार |
नमोबुद्ध १० |
दलित |
८४ |
राधा नेपाली |
नमोबुद्ध १० |
दलित |
८५ |
प््रोम ब. तामाङ |
नमोबुद्ध ११ |
खुला |
८६ |
प््राकाश तामाङ |
नमोबुद्ध ११ |
ख्ुाला |
८७ |
सानुकान्छा तामाङ |
नमोबुद्ध ११ |
खुला |
८८ |
सानु माया तामाङ |
नमोबुद्ध ११ |
महिला |
८९ |
ज्ञानी वि.क. |
नमोबुद्ध ११ |
दलित |
९० |
रश्मिला तामाङ |
नमोबुद्ध ११ |
महिला |
१ |
कृष्ण खनाल |
नमोबुद्ध ७ |
नगर कमिटी |
२ |
कृष्ण ब तामाङ |
नमोबुद्ध ११ |
नगर कमिटी |
३ |
गणेश लामा |
नमोबुद्ध ५ |
नगर कमिटी |
४ |
हरीराम प्याकुरेल |
नमोबुद्ध १ |
नगर कमिटी |
५ |
सम्झना लामा |
नमोबुद्ध १ |
नगर कमिटी |
६ |
पेमा माया लामा |
नमोबुद्ध ३ |
नगर कमिटी |
७ |
गिता सिलवाल |
नमोबुद्ध ४ |
नगर कमिटी |
[
नेकपा एमाले पाँचखाल नगरपालिका भित्रबाट
प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण
qm=; |
नाम÷थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व
गरेको क्षेत्र |
1. |
विष्णुहरि
पौड्याल |
पाँचखाल |
नगर
कमिटी |
2. |
भरत
सापकोटा |
पाँचखाल |
नगर
कमिटी |
3. |
जित ब.
तामाङ |
पाँचखाल |
नगर
कमिटी |
4. |
प्रताप
तामाङ |
पाँचखाल |
नगर
कमिटी |
5. |
कमला
श्रेष्ठ |
पाँचखाल |
नगर
कमिटी |
6. |
सरस्वती
माया श्रेष्ठ |
पाँचखाल |
नगर
कमिटी |
7. |
पार्वती
ढुंगाना |
पाँचखाल |
नगर
कमिटी |
8. |
भुवन
कुमार मल्ल |
पाँचखाल–१ |
खुल्ला |
9. |
शिखरनाथ
बजगाई |
पाँचखाल–१ |
खुल्ला |
10. |
कुलमान
तामाङ |
पाँचखाल–१ |
खुल्ला |
11. |
प्रितिमान
तामाङ |
पाँचखाल–१ |
खुल्ला |
12. |
दिनेश
तामाङ |
पाँचखाल–१ |
खुल्ला |
13. |
कृष्ण
बहादुर तामाङ |
पाँचखाल–१ |
खुल्ला |
14. |
रोजिना
तामाङ |
पाँचखाल–१ |
खुल्ला |
15. |
सिता
बि.क. |
पाँचखाल–१ |
दलित |
16. |
सुन्तली
बि.क. |
पाँचखाल–१ |
दलित |
17. |
कान्छामान
तामाङ |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
18. |
रामगोपाल
सापकोटा |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
19. |
हरिकृष्ण
श्रेष्ठ |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
20. |
बासुदेव
सापकोटा |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
21. |
प्रेम
तामाङ |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
22. |
गणेश
तिमल्सिना |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
23. |
रामगोपाल
खतिवडा |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
24. |
राजाराम
कोइराला |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
25. |
कल्पना
अधिकारी |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
26. |
सिता
कोइराला |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
27. |
भगवती
श्रेष्ठ |
पाँचखाल–२ |
खुल्ला |
28. |
मैयाँ
बि.क. |
पाँचखाल–२ |
दलित |
29. |
गोविन्द
परियार |
पाँचखाल–२ |
दलित |
30. |
भरत
वि.क. |
पाँचखाल–२ |
दलित |
31. |
बिमला
तिमल्सिना |
पाँचखाल–३ |
खुल्ला |
32. |
उद्वव
प्रसाद अधिकारी |
पाँचखाल–३ |
खुल्ला |
33. |
बाबुकाजी
अधिकारी |
पाँचखाल–३ |
खुल्ला |
34. |
दिनेश
अधिकारी |
पाँचखाल–३ |
खुल्ला |
35. |
गणेश
दनुवार |
पाँचखाल–४ |
खुल्ला |
36. |
ओमकार
श्रेष्ठ |
पाँचखाल–४ |
खुल्ला |
37. |
बम्ह लाल
महाजु |
पाँचखाल–४ |
खुल्ला |
38. |
रोशन
बोलखे |
पाँचखाल–४ |
खुल्ला |
39. |
सरस्वती
अधिकारी |
पाँचखाल–४ |
खुल्ला |
40. |
बिना
बञ्जारा अधिकारी |
पाँचखाल–४ |
खुल्ला |
41. |
इश्वरी
परियार |
पाँचखाल–४ |
दलित |
42. |
गणेश
कालिराज |
पाँचखाल–४ |
दलित |
43. |
सिताराम
ढुंगाना |
पाँचखाल–५ |
खुल्ला |
44. |
तोप प्र.
सापकोटा |
पाँचखाल–५ |
खुल्ला |
45. |
बद्रि
प्र. पराजुली |
पाँचखाल–५ |
खुल्ला |
46. |
गणेश
कुमारी गिरी |
पाँचखाल–५ |
खुल्ला |
47. |
चित्र
कुमारी सापकोटा |
पाँचखाल–५ |
खुल्ला |
48. |
जमुना मिजार |
पाँचखाल–५ |
दलित |
49. |
सन्तोष
वि.क. |
पाँचखाल–५ |
दलित |
50. |
रमेश
प्र. पौड्याल |
पाँचखाल–६ |
खुल्ला |
51. |
बिष्णु
प्र. हुमागाई |
पाँचखाल–६ |
खुल्ला |
52. |
गणेश लाल
श्रेष्ठ |
पाँचखाल–६ |
खुल्ला |
53. |
बाबुकाजी
पराजुली |
पाँचखाल–६ |
खुल्ला |
54. |
रोशनी
दुलाल |
पाँचखाल–६ |
खुल्ला |
55. |
सुर्य
मायाँ दनुवार |
पाँचखाल–६ |
खुल्ला |
56. |
कविता
रम्तेल (जमुना कोइराला) |
पाँचखाल–६ |
दलित |
57. |
प्रकाश
मिजार |
पाँचखाल–६ |
दलित |
58. |
भेषराज
ढकाल |
पाँचखाल–७ |
खुल्ला |
59. |
जगनाथ
अधिकारी |
पाँचखाल–७ |
खुल्ला |
60. |
राजकुमार
बोलखे |
पाँचखाल–७ |
खुल्ला |
61. |
रामकृष्ण
का�ले |
पाँचखाल–७ |
खुल्ला |
62. |
सुदिन
अधिकारी |
पाँचखाल–७ |
खुल्ला |
63. |
अप्सरा
ढकाल बोलखे |
पाँचखाल–७ |
खुल्ला |
64. |
उषा ढकाल |
पाँचखाल–७ |
खुल्ला |
65. |
गोमा
मिजार |
पाँचखाल–७ |
दलित |
66. |
रोशन
मिजार |
पाँचखाल–७ |
दलित |
67. |
शंकर
मिजार |
पाँचखाल–७ |
दलित |
68. |
बद्रि
प्र. ढुंगाना |
पाँचखाल–८ |
खुल्ला |
69. |
नवराज
बजगाई |
पाँचखाल–८ |
खुल्ला |
70. |
निशा
ढुंगाना |
पाँचखाल–८ |
खुल्ला |
71. |
राजाराम
श्रेष्ठ |
पाँचखाल–९ |
खुल्ला |
72. |
नीरकमल
श्रेष्ठ |
पाँचखाल–९ |
खुल्ला |
73. |
सम्भु
पौड्याल |
पाँचखाल–९ |
खुल्ला |
74. |
सुमन
कुवँर |
पाँचखाल–९ |
खुल्ला |
75. |
राधाकृष्ण
श्रेष्ठ |
पाँचखाल–९ |
खुल्ला |
76. |
भावना
सापकोटा |
पाँचखाल–९ |
खुल्ला |
77. |
सदिक्षा
कुमारी खड्का |
पाँचखाल–९ |
खुल्ला |
78. |
मेनुका
मिजार |
पाँचखाल–९ |
दलित |
79. |
बिनोद
चर्मकार |
पाँचखाल–९ |
दलित |
80. |
राम्जी
दर्जी |
पाँचखाल–९ |
दलित |
81. |
शिव
प्रसाद न्यौपाने |
पाँचखाल–१० |
खुल्ला |
82. |
विनोद
सापकोटा |
पाँचखाल–१० |
खुल्ला |
83. |
मणिराम
लुईटेल |
पाँचखाल–१० |
खुल्ला |
84. |
नानी
माया मानान्धर |
पाँचखाल–१० |
खुल्ला |
85. |
अनिता
आचार्य |
पाँचखाल–१० |
खुल्ला |
86. |
सम्झना
मिजार |
पाँचखाल–१० |
दलित |
87. |
राजेश
मंग्राती |
पाँचखाल–१० |
दलित |
88. |
नबिन
लामा |
पाँचखाल–११ |
खुल्ला |
89. |
रामचन्द्र
श्रेष्ठ |
पाँचखाल–११ |
खुल्ला |
90. |
चितमान
तामाङ |
पाँचखाल–११ |
खुल्ला |
91. |
कमल
बहादुर तामाङ |
पाँचखाल–११ |
खुल्ला |
92. |
तेज
बहादुर शिवभक्ति |
पाँचखाल–११ |
खुल्ला |
93. |
गंगा दोङ |
पाँचखाल–११ |
खुल्ला |
94. |
चमेली श्रेष्ठ |
पाँचखाल–११ |
खुल्ला |
95. |
चनामाया
लामा |
पाँचखाल–११ |
दलित |
96. |
प्रेम
धतानी |
पाँचखाल–११ |
दलित |
97. |
नरहरी
शाह |
पाँचखाल–१२ |
खुल्ला |
98. |
राजेश
मैनाली |
पाँचखाल–१२ |
खुल्ला |
99. |
धन ब.
तामाङ |
पाँचखाल–१२ |
खुल्ला |
100. |
गोपाल ब.
दनुवार |
पाँचखाल–१२ |
खुल्ला |
101. |
रत्न
माया तामाङ |
पाँचखाल–१२ |
खुल्ला |
102. |
शुभवती
शिवभक्ति |
पाँचखाल–१२ |
खुल्ला |
103. |
दुर्गा
मिजार |
पाँचखाल–१२ |
दलित |
104. |
बलराम
सार्कि |
पाँचखाल–१२ |
दलित |
105. |
जोगलाल
लामा (प्रकाश) |
पाँचखाल–१३ |
खुल्ला |
106. |
बिरस
लामा |
पाँचखाल–१३ |
खुल्ला |
107. |
मधुसुदन
पाठक |
पाँचखाल–१३ |
खुल्ला |
108. |
मंगल
कुमारी थापा |
पाँचखाल–१३ |
खुल्ला |
109. |
लक्ष्मी
परियार |
पाँचखाल–१३ |
दलित |
110. |
बल ब.
वि.क. |
पाँचखाल–१३ |
दलित |
नेकपा एमाले
रोशि गाउँपालिका भित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १० औं जिल्ला अधिवेशनका
प्रतिनिधिहरुको विवरण
क्र.स |
नाम÷थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
|
१ |
मरीचमान लामा |
रोशी १ |
||
ख्ुाला |
||||
२ |
सत्यमान तामाङ |
रोशी १ |
ख्ुाला |
|
३ |
तेज ब लामा |
रोशी १ |
खुला |
|
४ |
देविका स्याङतान |
रोशी १ |
म्हिला |
|
५ |
नन्द कुमारी सुनार |
रोशी १ |
द्यलित |
|
६ |
तेज ब थापा |
रोशी २ |
खुल्ला |
|
७ |
बबिता बोहोरा |
रोशी २ |
महिला |
|
८ |
पोते लामा |
रोशी २ |
खुला |
|
९ |
सविता सेन्चुरी |
रोशी २ |
दलित |
|
१० |
सुन बहादुर बर्दैवा |
रोशी २ |
दलित |
|
११ |
जय ब. लामा |
रोशी २ |
खुल्ला |
|
१२ |
एक्का बहादुर लामा |
रोशी ३ |
खुल्ला |
|
१३ |
वेलि मायाँ लामा |
रोशी ३ |
खुल्ला |
|
१४ |
खड्क ब. राउत |
रोशी ३ |
खुल्ला |
|
१५ |
ङेमा दास लामा |
रोशी ३ |
खुला |
|
१६ |
सिता वि.क |
रोशी ३ |
दलित |
|
१७ |
सानुमाया लामा |
रोशी ३ |
महिला |
|
१८ |
भरत सिं लामा |
रोशी ४ |
खुला |
|
१९ |
स्यामलाल तामाङ |
रोशी ४ |
खुला |
|
२० |
विन्दा रिजाल |
रोशी ४ |
दलित |
|
२१ |
मेघ लामा |
रोशी ४ |
खुल्ला |
|
२२ |
सन्जुमाया तामाङ |
रोशी ४ |
खुला |
|
२३ |
प्रमिला लामा |
रोशी ४ |
म्हिला |
|
२४ |
सुनिल वि.क |
रोशी ४ |
दलित |
|
२५ |
सुरेश लामा |
रोशी ५ |
खुल्ला |
|
२६ |
योग चन्द्र लामा |
रोशी ५ |
खुल्ला |
|
२७ |
माइला लामा |
रोशी ५ |
खुल्ला |
|
२८ |
सुर्यमाया लामा |
रोशी ५ |
महिला |
|
२९ |
बिमला कामी |
रोशी ५ |
दलित |
|
३० |
बुद्धिमाया विक |
रोशी ५ |
दलित |
|
३२ |
हरी कुमार मैनाली |
रोशी ६ |
खुल्ला |
|
३३ |
तारानाथ उप्रेती |
रोशी ६ |
खुल्ला |
|
३४ |
सरिता बि.क |
रोशी ६ |
दलित |
|
३५ |
सुक मान तामाङ |
रोशी ६ |
खुला |
|
३६ |
रिता तामाङ |
रोशी ६ |
महिला |
|
३७ |
देब वि.क |
रोशी ६ |
दलित |
|
३८ |
यदुराम दर्जी |
रोशी ७ |
दलित |
|
३९ |
चण्डिका चौलागाई नेपाली |
रोशी ७ |
दलित |
|
४० |
रमा गौतम |
रोशी ७ |
महिला |
|
४१ |
मोहन ब तामाङ |
रोशी ७ |
खुला |
|
४२ |
माइला सिं तामाङ |
रोशी ७ |
खुला |
|
४३ |
करण लामा |
रोशी ७ |
खुल्ला |
|
४४ |
ठुली कान्छी बि.क |
रोशी ८ |
दलित |
|
४५ |
दिनेश बराइली |
रोशी ८ |
दलित |
|
४६ |
केशरी माया तामाङ |
रोशी ८ |
महिला |
|
४७ |
उर्मिला तामाङ |
रोशी ८ |
महिला |
|
४८ |
चन्दन लामा |
रोशी ८ |
खुला |
|
४९ |
सोम बहादुर जर्गा मगर |
रोशी ८ |
खुला |
|
५० |
संगम लामा |
रोशी ८ |
खुला |
|
५१ |
चोत्र ब चितौरे मगर |
रोशी ९ |
खुल्ला |
|
५२ |
मेघ ब लामा |
रोशी ९ |
खुल्ला |
|
५३ |
कान्छा मान लामा – जेशन ) |
रोशी ९ |
खुल्ला |
|
५४ |
रविन अधिकारी |
रोशी ९ |
खुल्ला |
|
५५ |
अक्टर ग्याल्बो दोङ |
रोशी ९ |
खुल्ला |
|
५६ |
सागर लामा |
रोशी ९ |
खुल्ला |
|
५७ |
निमराज लामा |
रोशी ९ |
खुला |
|
५८ |
रमेश कुमार नेपाली |
रोशी ९ |
दलित |
|
५९ |
निर्मला वि क |
रोशी ९ |
दलित |
|
६० |
दुर्गा अधिकारी |
रोशी ९ |
म्हिला |
|
६१ |
सिसम श्रेष्ठ मलेपती |
रोशी ९ |
महिला |
|
६२ |
शुस्मिता मोक्तान |
रोशी ९ |
महिला |
|
६३ |
हरी कुमार सापकोटा |
रोशी १० |
खुला |
|
६४ |
मिलन रंगाली |
रोशी १० |
खुला |
|
६५ |
टुल्कु वि.क |
रोशी १० |
दलित |
|
६६ |
सरस्वती खरेल मैनाली |
रोशी १० |
महिला |
|
६७ |
सागर रायामाझी नवराज ) |
रोशी ११ |
खुल्ला |
|
६८ |
सुबोध रायामाझी |
रोशी ११ |
खुला |
|
६९ |
चन्द्रमाया तामाङ |
रोशी ११ |
महिला |
|
७० |
फुलमाया तामाङ |
रोशी ११ |
महिला |
|
७१ |
हरी ब कामी |
रोशी ११ |
दलित |
|
७२ |
कल्पना नेपाली |
रोशी ११ |
द्यलित |
|
७३ |
रोशन कुमार तामाङ |
रोशी १२ |
खुल्ला |
|
७४ |
राजु रायामाझी |
रोशी १२ |
खुल्ला |
|
७५ |
प्रतिमा खडका रायमाझी |
रोशी १२ |
महिला |
|
७६ |
कान्छामान तामाङ |
रोशी १२ |
पुरुष |
|
१ |
देब सागर लामा |
रोशी ९ |
नगर कमिटी |
|
२ |
निरध्वज लामा |
रोशी ५ |
नगर कमिटी |
|
३ |
विकास लामा |
रोशी ६ |
नगर कमिटी |
|
४ |
जनम तामाङ |
रोशी ९ |
नगर कमिटी |
|
५ |
मिना तामाङ |
रोशी ९ |
नगर कमिटी |
|
६ |
ठुलीमाया लामा |
रोशी २ |
नगर कमिटी |
|
नेकपा एमाले तेमाल गाउँपालिका भित्रबाट प्रतिनिधित्व गर्ने १०औं
जिल्ला अधिवेशनका प्रतिनिधिहरुको विवरण
[
क्र.स |
नाम÷थर |
ठेगाना |
प्रतिनिधित्व गरेको क्षेत्र |
सिंग बहादुर दोङ |
तेमाल–९ |
पालिका .कमिटि |
|
च्याङ्बा तामाङ |
तेमाल ५ |
पालिका .कमिटि |
|
3. |
शुकमान तामाङ |
तेमाल ८ |
पालिका .कमिटि |
4. |
सुरेन्द्र तामाङ |
तेमाल ४ |
पालिका .कमिटि |
5. |
लालमाया तामाङ |
तेमाल ९ |
पालिका .कमिटि |
6. |
लालीमाया लामा |
तेमाल ५ |
पालिका .कमिटि |
7. |
राम कुमारी तामाङ |
तेमाल ८ |
पालिका .कमिटि |
8. |
रमेश राज पाण्डे |
तेमाल १ |
खुल्ला |
9. |
सरस्वती थपलिया मैनाली |
तेमाल १ |
महिला खुल्ला |
10. |
हिरा मान तामाङ |
तेमाल १ |
खल्ुला |
11. |
शंखलााल तामाङ |
तेमाल १ |
खुल्ला |
12. |
जिवन भण्डारी |
तेमाल १ |
खुल्ला |
13. |
प्रमिला तामाङ |
तेमाल १ |
महिला खुल्ला |
14. |
कमला वि.क |
तेमाल १ |
दलित |
15. |
राम हरि वि.क |
तेमाल १ |
दलित |
16. |
तिमाल सिं तामाङ |
तेमाल २ |
खुल्ला |
17. |
श्रीमाया तामाङ |
तेमाल २ |
महिला खुल्ला |
18. |
पार्वती श्रेष्ठ |
तेमाल २ |
महिला खुल्ला |
19. |
हिरालाल तामाङ |
तेमाल २ |
खुल्ला |
20. |
झलक सिं तामाङ |
तेमाल २ |
खुल्ला |
21. |
जिरा लाल तामाङ |
तेमाल २ |
खुल्ला |
22. |
नेत्र बाहादुर तामाङ |
तेमाल ३ |
खुल्ला |
23. |
अर्जुन प्रसाद पन्त |
तेमाल ३ |
खुल्ला |
24. |
इन्द्र जित तामाङ |
तेमाल ३ |
खुल्ला |
25. |
फूल माया तामाङ |
तेमाल ३ |
महिला खुल्ला |
26. |
दोर्जे तामाङ |
तेमाल ४ |
खुल्ला |
27. |
सुन्दरी तामाङ |
तेमाल ४ |
महिला खुल्ला |
28. |
चमार सिं तामाङ |
तेमाल ४ |
खल्ुला |
29. |
सुकरानी तामाङ |
तेमाल ४ |
महिला खुल्ला |
30. |
रमेश रसाईली |
तेमाल ४ |
दलित |
31. |
सूर्यमान लामा |
तेमाल ४ |
खुल्ला |
32. |
रोजिना रसाईली |
तेमाल ४ |
दलित |
33. |
सोनी लामा |
तेमाल ५ |
महिला खुल्ला |
34. |
लाक्पा छिरिङ लामा |
तेमाल ५ |
खुल्ला |
35. |
धन ध्वज तामाङ |
तेमाल ५ |
खुल्ला |
36. |
रेख बाहादुर वि.क |
तेमाल ५ |
दलित |
37. |
खामसाङ लामा |
तेमाल ५ |
खुल्ला |
38. |
ज्ञानी माया लामा |
तेमाल ५ |
महिला खुल्ला |
39. |
विवेक तामाङ |
तेमाल ५ |
खुल्ला |
40. |
रोजिना रसईली |
तेमाल ५ |
दलित |
41. |
समिरा राना मगर |
तेमाल ६ |
महिला खुल्ला |
42. |
मान काजी तामाङ |
तेमाल ६ |
खुल्ला |
43. |
सत्यमान लामा |
तेमाल ६ |
खुल्ला |
44. |
रबि लामा |
तेमाल ६ |
खुल्ला |
45. |
अनिता उपे्रती मैनाली |
तेमाल ६ |
महिला खुल्ला |
46. |
मनोज रसाईली |
तेमाल ६ |
दलित |
47. |
मैंया रसाईली |
तेमाल ६ |
दलित |
48. |
संगिता वि .क |
तेमाल ७ |
दलित |
49. |
तुल बाहादुर रिजाल |
तेमाल ७ |
दलित |
50. |
गोरख लाल तामाङ |
तेमाल ७ |
खुल्ला |
51. |
लक्ष्मी शाह लामा |
तेमाल ७ |
महिला खुल्ला |
52. |
भिम ब. लामा (साङ्गे) |
तेमाल ७ |
खुल्ला |
53. |
प्रदिप मैनाली |
तेमाल ७ |
खुल्ला |
54. |
रमेश तामाङ |
तेमाल ७ |
खुल्ला |
55. |
अमर माया लामा |
तेमाल ७ |
महिला खुल्ला |
56. |
लवाङ दोर्जे तामाङ |
तेमाल ८ |
खुल्ला |
57. |
समतेन थिङ |
तेमाल ८ |
महिला खुल्ला |
58. |
सुरज कुमार मैनाली |
तेमाल ८ |
खुल्ला |
59. |
सत्यमान लामा |
तेमाल ८ |
खुल्ला |
60. |
सबिना रायमाझी |
तेमाल ८ |
महिला खुल्ला |
61. |
रुपक रायमाझी |
तेमाल ८ |
खुल्ला |
62. |
सबिना नेपाली |
तेमाल ८ |
दलित |
63. |
बिक्रम नेपाली |
तेमाल ८ |
दलित |
64. |
धन माया तामाङ |
तेमाल ९ |
महिला खुल्ला |
65. |
डिल माया कामी |
तेमाल ९ |
दलित |
66. |
विनोद वि.क रसाईली |
तेमाल ९ |
दलित |
67. |
सरस्वती पुलामी मगर |
तेमाल ९ |
महिला खुल्ला |
68. |
गंगा राज दोङ |
तेमाल ९ |
खुल्ला |
69. |
राम बाहादुर तामाङ |
तेमाल ९ |
खुल्ला |
70. |
नरध्वज तामाङ |
तेमाल ९ |
खुल्ला |